Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként hány naponta hívnád...

Anyaként hány naponta hívnád fel a 8 és 12 éves lány gyermekeidet?

Figyelt kérdés
A gyerekeimmel (előző házasságomból) és az új feleségemmel elmentünk nyaralni 2 hétre az édesanyjuk (akivel egyébként együtt élnek) ez alatt az idő alatt egyszer sem hívta fel őket (A nagyobbik gyermeknek saját telefonja is van)... Mi a véleményetek?

2017. aug. 18. 23:53
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
13%
Állj már le kérdező.. Mit kamuzol még hogy megpróbáld szidatni a nőt?
2017. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem itt a válaszokat.. Szerintem alap, hogy legalább kétnaponta beszéljen az ember a gyerekével. Egy esti 10 perces beszélgetés nem "zavarás", de mégis akarom tudni, hogy hogy érzi magát a gyerek, mit csinált aznap.

Mondom ezt elvált apaként, felnőtt gyerekekkel.

2017. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
64%

Valoban, rendkívül hihető, hogy egy 12 éves gyerek méretében elérhető a nagyi fürdőruha.

Anyuka meg igazi értelmes nő lehet, hiszen a gyereket arra tanítja, fogadja el magát. Hidd már el hogy egy 12 évesnek nem kell szőrtelenítenie. A bőrét tönkre vágod a szőrtelenítő krémmel. Max borotválni lehetne, de az sem ekkoranak való, sokkal jobb ötlet még eltakarni.

Miért kell ennyire gyűlölni a gyereked anyját?

2017. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
75%

42!


Neked az az alap. Itt a többségnek meg az, hogy nem nyomul a gyerekre minden percben.

2017. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
38%
#44 Ha neked napi, kétnapi 10 perces beszélgetés nyomulás, akkor nagyon sajnállak téged is meg a hozzátartozóidat.
2017. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, utolsó, normális, nyugodt életét élünk, kétnaponta nincs miről beszámolni, hacsak nem azt akarom elmeselni, mit ettem, mi volt a munkahelyemen, vagy hogyan takaritottam ki. Fogadd már el, hogy más -a tobbseg- nem úgy gondolkodik, ahogy te
2017. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Én léptem innen.... Minden esetre nekem az a véleményem, hogy az a szülő függetlenül, hogy anya vagy apa, aki legalább 3-4 naponta nem érdeklődik a gyereke(i) hogylétéről, az szar szülő... Az ilyen ne csináljon gyereket, hanem vegyen kaktuszt... Azzal ráér 2 hetente foglalkozni...
2017. aug. 19. 14:03
 48/55 anonim ***** válasza:
84%
Ööö, lehet kaktusz a barátom, de külön él a szüleitől, heti 1szer beszélnek skypeon, akkor azért 30-45percet, és mégis jó a kapcsolat köztük. Tizenévesen is külön volt tőlük, szinte hétvégente találkoztak, de akkor is az 5napban 1szer beszéltek egy kiadósat. Amikor megérkezett a koliba akkor felhívta/küldött üzit az anyjának, meg péntek délután, hogy mikor megy haza. És mégis nagyon jóba vannak...
2017. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
79%

Ha külföldön nyaralnék, egyszer sem hívnám fel őket 2 hét alatt, mert az drága. :D

Ha belföldön nyaralnék, akkor heti 1x, azaz két hét alatt összesen kétszer felhívnám őket, hogy na mizu van, gyerekek?

Annál gyakrabban hívogatni őket felesleges.

Ha egyszer tisztában vagyok vele, hogy jó helyen, biztonságban vannak, akkor minek hívogassam őket?

Pláne nyári szünetben, amikor még suli sincs, semmi nem történik velük egész nap, csak döglenek a tévé előtt. Miről tudnék velük beszélgetni?

Képzelem azt a telefonbeszélgetést..

"Szia! Mit csináltál ma?"

"Semmit. Csak tévéztem."

"Jó. Akkor holnap újra hívlak és megkérdezem ugyanezt."

"Oké, szia."

"Szia."


XD

2017. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 Captain Logic ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha ahhoz vagytok szokva, hogy a gyerekek hívják az anyjukat, akkor nem értem a meglepődést, hogy ő miért nem hívott titeket…
2017. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!