Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként hány naponta hívnád...

Anyaként hány naponta hívnád fel a 8 és 12 éves lány gyermekeidet?

Figyelt kérdés
A gyerekeimmel (előző házasságomból) és az új feleségemmel elmentünk nyaralni 2 hétre az édesanyjuk (akivel egyébként együtt élnek) ez alatt az idő alatt egyszer sem hívta fel őket (A nagyobbik gyermeknek saját telefonja is van)... Mi a véleményetek?

2017. aug. 18. 23:53
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
87%

"én azt gondolom, hogy az a szülő, aki 2 hétig nem kíváncsi arra, hogy a gyereke él-e hal-e, arra, hogy épségben megérkeztek-e az 1000km-re lévő nyaralóhelyre nem kérdezi meg, hogy jól vannak-e... És mikor hazaértek sem hívják fel őket, akkor beszélnek velük mikor 3 nap múlva hazakerülnek, még egy SMS-t vagy Viber üzenetet nem dobnak rá a gyerekükre igenis rossz szülők. "


Én meg azt gondolom, hogy az a külön elő szulo, aki nem jelezne, hogy baleset érte a gyereket, meghalt vagy rosszul van, az ritka xar szulő és inkább magába nézzen, minthogy a másikban keresse mindig a hibát. Épeszű ember ugyanis úgy van vele, hogy ha minden rendben van, nem jelentkezik a másik, ő meg nem zavarja a gyerekek nyaralását. De persze ehhez megfelelő értelmi színvonal kell, ami nálad ezek szerint nem adott

2017. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

Nem értelek 19-es, ha az anyjuknál vannak folyamatosan mert éppen én el kell, hogy utazzak, akkor is felhívom őket 3-4 naponta.

De a gyerekek normál életvitel szerint 2 naponta velem vannak, de ekkor is az anyjuknál alszanak (kivéve hétvégenként) és mikor közös elutazós programok vannak. Tudod ott hagytam nekik egy 137nm-es házat és én beköltöztem egy panellakásba....

2017. aug. 19. 07:48
 23/55 A kérdező kommentje:
Kedves 22-es én nem csak arról akarok értesülni, ha a gyereknek baja van, hanem arról is ha boldog.... de biztos én vagyok a szar...
2017. aug. 19. 07:52
 24/55 anonim ***** válasza:
81%
Nem állt melléd senk, bővül a mese.
2017. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
84%
Valoszinu nem akart zavarni. Ahogy olvasom van olyan jo kapcsolat a valasotok utan, hogy egyutt nyaralnak a gyerekek az apjukkal. Ha meg hivott volna az lenne a gond, mert belezavar a programba. Mikor kicsi voltam es taboroztam akkor en hivtam anyaekat, hogy mi van, altalaban ket naponta este, hogy meg vagyok ne aggodjanak. Nem is akartak hivni, egy parszor volt hogy hivtak, de csak azert mert vmi intezni valo volt es tudnom kellett rola
2017. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
88%
Bar ha 2hetig a gyerekem nem hivna, csak felhivnam. Es miert vannak ennyire sokat nalatok? Mpst nem kotekedeskepp, bar nem ertettem akkor kinel vannak elhelyezve a gyerekek, de nekem is van/volt olyan baratom aki az anyjanal volt elhelyezve, de vagy a hetvegeket vagy kethetente 3napot az apjanal volt. Es most komolyan: ha felhivott volna titeket egy parszor, vmi program kozben, mert epp kivancsi volt ra akkor az nem zavarna? Ne allitsd be rossz anyanak az exedet, biztos neki sincs sok ideje, ha meg zavar hivd fel te, de ha a gyereknek van mobilja ne legyen analfabeta felhivni az anyjat, ha hallani akarja a hangjat.
2017. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
44%

Na jo..

En is azt gondolom hogy lehet nem akarta zavarni őket..

De! Egy normális anya azért érdeklődik a gyerekei felől hogy: megérkeztek e épségben,minden rendben e stb.

2017. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
27-es közös a felügyelet, mindkettőnknél el vannak helyezve... egyforma jogunk van...
2017. aug. 19. 08:28
 29/55 anonim ***** válasza:
86%
Megérkezéskor neked kellett volna üzenetet küldeni, hogy minden ok.
2017. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

29-es Miért is kellene? Itt mindenki azt írja, hogy ez két irányú... Szóval ha érdekli rákérdez (SMS, Messenger, Viber, de hivhat is) sőt a Messengeren kívül a gyerekeket is elérte volna...

Idén nyáron a 3x 2hetes közös nyaralások alkalmával mindig en mondtam a gyerekeknek mikor lattam rajtuk, hogy igénylik az anyjukat, hogy hívják fel nyugodtan. Én küldtem üzenetet, hogy épségben megerkeztunk. Most úgy voltam vele, hogy ha érdekli keressen...


És mielőtt jönnek a károgók igen 6 hetet velem nyaraltak/nak a 11 hét szünetből, 1 hetet anyukámmal, 3 hetet táborban voltak, 1 hetet az anyjukkal...

2017. aug. 19. 09:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!