Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én lennék a hülye, vagy ez...

Én lennék a hülye, vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Testvéremmel sose voltam jó viszonyban, de amióta még meg is kuffantotta magát egy vadidegennel és gyerek lett belőle emberként se tudnék ránézni. Azóta pedig a drága kis húgom mindig a szüleimnek passzolja le ezt a zabigyereket és aztán nekem panaszkodnak szüleim , hogy nyugdíj előtt nekik nem ez lenne a dolguk , hogy 12 órába a gyerekre vigyázni. De másik oldalt meg sajnálják a gyereket. Most akkor mi a jó megoldás egy ilyen helyzetbe. Amióta ez a gyerek létezik szinte megkeserítette a szüleim életét alig van szabadidejük. De fellépni meg nem mernek a húgom ellen ez ügyben.
2017. okt. 10. 18:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Ő dolguk, ha ennyire gyengék és nem tudnak a sarkukra állni, amúgy végképp nem természetes, én szólnék az anyának hogy bocsánat, nem vállalom, kérlek legyél vele, havonta hétvégenként pár órát szívesen leszünk vele, ha te is itt vagy és annyi. Amíg ők nem mondják ezt, nem sok mindent tudsz tenni.
2017. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem természetes,de attól,hogy nem vagy jóban a tesvéreddel beszélhetnél szebben a kisgyerekről,hiszen nem ő tehet a kialalkult helyzetről. A testvérddel meg komprumisszumot kell kötni,hogy néha alkalom adtán,ha nagyon szükséges vigyáznak a kisgyerekre,de egyébként meg oldja meg másképp. És kész. Csak határozottan!
2017. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Rád meg rádférne egy kuffantás, akkor legalább nem más életében vájkálnál és nem beszélnél így egy gyerekről aki semmiről se tehet...
2017. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
A szüleid és a húgod felnőtt emberek, megoldják. Te pedig nőj fel - úgy írsz, mint egy degenerált, aberrált idióta lény. Ha tükörbe nézel embert látsz?
2017. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Én mint szerintetek az aberált idóta először elvégeztem az egyetemet megteremtettem legalább azt a minimális anyagi biztonságomat, sikerült jó munkát találni, és azután házasodtam meg. És inkább én segítem anyámékat minthogy terheljem őket. Vannak gyerekeim nagyon szeretem őket. De! én akartam is családot, nem mint a drága szegény testvérem aki szintén mehetett volna fősulira, de akkor az menőbb volt , hogy hazudozni össze vissza, és hónapokra eltűnni.
2017. okt. 10. 19:00
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Szegény kicsi, hová került...
2017. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
71%
embertelen vagy és undorítóan írsz - nem érdekel hogy egyetemet végeztél, úgy látszik az emberré válás nem sikerült. Nagyon boldogtalan is lehetsz, az is lehet egyik ok. Bízd rájuk a problémát, megoldják hisz azzal kezdte, hogy a testvéredet is utálod. Csak szeretettel lehet segíteni egymáson.
2017. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%

És erről miért az a szegény gyerek tehet? Belőled kiindulva elég degenerált család lehet. A gyerekeidnek is ilyen hányinger stílusban beszélsz az unokatestvérükről?

Komolyan engedélyhez kéne kötni a szaporodást...

2017. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem is engedem a közelébe őket, de látom , úgy látszik itt magyarországon áldozatnak számít az aki önfejűségből teherbe ejti magát.....
2017. okt. 10. 19:12
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Ez kozel sem olyan egyszeru kerdes hogy itt gyk-n neked valaki adjon egy univerzalis valaszt,ami majd mindent megold. Szerintem olyan fajdalom mentes arany kozeput megoldasa nincs is ennek a dolognak,szivas...de ez van!
2017. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!