Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én lennék a hülye, vagy ez...

Én lennék a hülye, vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Testvéremmel sose voltam jó viszonyban, de amióta még meg is kuffantotta magát egy vadidegennel és gyerek lett belőle emberként se tudnék ránézni. Azóta pedig a drága kis húgom mindig a szüleimnek passzolja le ezt a zabigyereket és aztán nekem panaszkodnak szüleim , hogy nyugdíj előtt nekik nem ez lenne a dolguk , hogy 12 órába a gyerekre vigyázni. De másik oldalt meg sajnálják a gyereket. Most akkor mi a jó megoldás egy ilyen helyzetbe. Amióta ez a gyerek létezik szinte megkeserítette a szüleim életét alig van szabadidejük. De fellépni meg nem mernek a húgom ellen ez ügyben.
2017. okt. 10. 18:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
77%

"Ergo, oké hogy terhes lett, oké hogy megszülte, de miért is kellene folyton a kérdezőnek lepasszolni a gyereket?" -??????

Nem tudom, hol olvastad, hogy a Kérdezőnek passzolná le...

2017. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem te vagy a ... szegény gyerek, miért nem segítesz inkább? A gyerekeidet nem engeded az unokatestvérükkel lenni? Fel nem foghatom. Kérlek, nézz magadba kicsit. Kicsikét képzeld magad húgod helyzetébe, majd a gyerek helyzetébe, ha őszintén együtt tudsz érezni, lehet elgondolkozol!

Túl sok benned a gyűlölet, de ne egy ártatlan gyerek igya már meg a levét ennek! Nem ártott neked.

2017. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
71%
Pont az ilyen kis suttyók miatt nem ér már semmit a diploma, mert ezeket is felveszik egyetemre. Írni sem tud, fogalmazni sem, de pattogni meg arcoskodni azt igen. Nyilván lelki beteg és irigykedik, mert náluk nincs gyerek, vagy nem jön össze, vagy a pasija nem akarja, amit nem is csodálnék.
2017. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy jó a kapcsolatod a szüleiddel. Abból kiindulva, hogy elvégeztél egy egyetemet, biztosan sokat is támogattak, mind lelkileg mind anyagilag. Látod, hogy a húgod leterheli őket és ez miatt mérges vagy rá, ez érthető. Szerintem azt is meglehet érteni, hogy a húgod hirtelen jött gyerekére nem tudsz szeretettel gondolni. Most kiadtad a mérged egy névtelen oldalon, és jól tetted. Itt senkinek sem okoztál kárt, csak adtál egy rágnivaló csontot az unatkozó tömegnek. Nem kell szeretned a kisgyereket, sőt, ha megpróbálod megjátsszani még nagyobb kárt okozol neki, de ne is bántsad! Szeresd a szüleidet továbbra is! Nekik segíts! Ha azzal tudsz terhet levenni róluk, hogy a húgodat segíted, tedd meg értük!
2017. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

30-as!

Nem tudom TE mit olvastál,de NEM a kérdezőnek lett lepasszolva a gyerek,hanem a szülőknek!

Az meg hogy egy szülő nem mer /akar változtatni akkor így járt!Nem hiszem el,hogy 2 felnőtt ember, nem tud fellépni a saját gyerekével szemben.max nem akar. Aztán ne rinyáljanak h nincs idejük erre arra, persze ha nem tesznek ellene nem is lesz! PAPUCS mindkét szülő

2017. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!