Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én lennék a hülye, vagy ez...

Én lennék a hülye, vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Testvéremmel sose voltam jó viszonyban, de amióta még meg is kuffantotta magát egy vadidegennel és gyerek lett belőle emberként se tudnék ránézni. Azóta pedig a drága kis húgom mindig a szüleimnek passzolja le ezt a zabigyereket és aztán nekem panaszkodnak szüleim , hogy nyugdíj előtt nekik nem ez lenne a dolguk , hogy 12 órába a gyerekre vigyázni. De másik oldalt meg sajnálják a gyereket. Most akkor mi a jó megoldás egy ilyen helyzetbe. Amióta ez a gyerek létezik szinte megkeserítette a szüleim életét alig van szabadidejük. De fellépni meg nem mernek a húgom ellen ez ügyben.
2017. okt. 10. 18:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
74%
Hogy te hülye vagy az szerintem vitán felül áll. Egy vérbeli suttyó putrifalváról nem beszél így egy kisgyerekről. A többit meg majd lerendezik egymás közt a szülők meg a húgod. A szüleid felnőttek, helyettük senki nem tudja megoldani a problémáikat. Te foglalkozz a saját dolgoddal.
2017. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Ingroo ***** válasza:
46%
Ha van gyereked akkor ugye tudod milyen artatlanok es tiszta lelkuek?
2017. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
81%
" de amióta még meg is kuffantotta magát egy vadidegennel és gyerek lett belőle emberként se tudnék ránézni." - kérdező, ez szép jellemzés - önmagadról.
2017. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd meg a szüleidet, hogy szeretnék-e, hogy beszélj a húgoddal. Lehet, hogy azért panaszkodnak neked mindig, mert burkoltan arra szeretnének célozni, hogy elkélne egy kis segítség abban, hogy együttes erővel a húgod lelkére beszéljetek, hogy ezt nem kéne csinálnia.
2017. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
86%

nem nagyon tudsz mit tenni. szegény gyereken csattan a dolog. sehonnan se kap rendes nevelést, törődést, mert nagyszülő az csak nagyszülő, amolyan pesztra, amikor az anyjának nincs ideje.

a szüleid nem nagyon szeretnek unokázni, ha jól érzem. de azért elvonatkoztathatnánk attól, hogy nyomorult milyen körülmények közt fogant. az csak egy gyerek.

2017. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
81%

Saját gyerekeidet nem engedet a kicsi kouelébe.....szép felfogás...egy kisgyerek akit le se toj az anyja, nagyszulok akik teherként kezelik, és egy nagynéni aki zabigyereknek hívja.....ahelyett, hogy legalább egy nornális neveltetés kapna, mindenki így beszél róla,és csodálkoznak au emberek,hogy kerulnek 10en évesek cicigzve utcára.....

Off vége

Beszélj hugoddal,mondd neki,hogy "nevelje"gyerekét, kell neki az anyukája, szuleidnek kell a pihenés, mert már felneveltek 2 gyereket(hogy kit mennyire ez más kérdés)

De gondold át, te gyerekeidnek mit adtál meg,és beszélj tesóddal neki mit léne. Bár nem tudom,hogy lehet,hogy így lenézel egy kisgyereket ha neked is gyerekeid vannak.

2017. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
68%

Előre leszögezem, hogy nem szeretem a gyerekeket és elítélem azt, aki ilyen helyzetben szül.

DE!

Amit te művelsz, az tényleg gyomorforgató! A testévred, bármennyire is hülye, nyilván nem arra vágyott, hogy egyedül maradjon egy gyerekkel. Bezzeg te, az erkölcs hőse! Lefogadom, hogy csal a férjed, de mindenki elől titkolod és büszkén vered a melled, mert te "nem kuffantottad meg magad egy idegennel"...gondolom olyan rusnya lehetsz, hogy az áram se kuffant meg, inkább visszamegy Paksra.

És undorító, ahogy a gyerekről beszélsz. Ő aztán végképp nem tehet semmiről, csak egy áldozat. Igazi féreg vagy, te vagy a nagynénje és ilyen gyűlölettel beszélsz róla.

Imádnám, ha kiderülne, hogy a férjedtől van a húgod gyereke :D

Barom.

2017. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
47%

Képzelem, mekkora nyomorék lehet, aki lepontozott.

De jót röhögök rajtad, mert tudom, hogy ez életed legnagyobb öröme és eredménye, hogy lepontozhatsz valakit, akinek igaza van :)

Te eredeti barom!

Előző voltam

2017. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%
Miért hagyja ott a húgod a gyerkőcöt? Dolgozni jár? Bulizni? piál? Dugni jár?
2017. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
77%
Te max moslékért jártál egyetemre.
2017. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!