Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha a 15éves...

Mit csinálnátok ha a 15éves lányotok részegen menne haza és lefeküdt volna egy 16évessel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 22:17
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
83%
Ezt 16 évesen csináltam, de annak oka volt, egy igen rossz családi légkör, amúgy helyzetfüggö, manapság már sokan szexelnek 15 évesen, adj neki gumit, lehet, hogy ez az első alkoholos alkalma, fogalma sincs a mértékről, el kell neki magyarázni, de amúgy magától is rájön, hogy mennyi alkoholt bír. Ha más gond nincs vele, emiatt nem cslnálnék hisztit, nem kapna büntetést sem.
2017. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
26%

Az én lányom nem kerülhetne ilyen helyzetbe.


Ha mégis, mert megbíztam benne, akkor:

- csinálnék húslevest, mert az jó a másnapos gyomornak

- megkérdezném, menjünk-e orvoshoz, vagy védekezni volt esze

- 1-2 évig elfelejthetné, hogy akárhová is elmehet


28 évesen voltam először részeg, de akkor sem dugattam meg magam senkivel.

2017. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
29%

11-es, ha elmúlt 18, akkor SAJÁT felelősségre csinálja bar.mságait, nem az én kontómra.


Vagyis ha pl. megbüntetik, ő megy előzetesbe, ő kap bírságot ha rongál - igen, ha kell, elzavarom dolgozni, hogy igenis perkálja ki a SAJÁT hülyeségének a következményét, mert én nem fizetem ki.

2017. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
60%

midnenki azt fújja az oldalon hogy a fiatalok 90%-a már nem szűz 14 évesen piálnak, , de itt gáz ha 15 évesen már szexel.. érdekes a látogatók hozzáállása.

Ha egyszeri eset én is hagynám, nem történt akkora dolog.

2017. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
13%

"#17-es A rendkívül primitív stílusodhoz nem aljasodnék le, ha nem bánod."

Akkor mégis lealjasodsz ?

" Áldom az eget, hogy ezt a nevelést kaptam, és nem egy proli suttyó családba születek."

Ahhhha értem aranyom ,tehát mégis fényezed magad a diplomáddal ! Mivel lenézed a másikat ,aki nem diplomás :).

Tőlem aztán neveljen téged a gyerek ,marhára nem érdekel elhiheted ...Majd ha te is beleesel ebbe a szituba ,hogy esetleg részegen, betépve , felcsinálják a kislányod ,kiváncsi lennék a fejedre . Be is fejezem ,mert semmi értelme ,nem érted a mondanivalómat . Pofon nem egyenlő a szíjjal veréssel ,szigor nem egyenlő a brutális bántalmazással . Felfogtad végre ?

2017. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
57%

Szép kommentek.... es akkor tegye fel a kezét az, aki elmúlt mar 25 eves, es nem hogy hasonló korú lánya van, de egyáltalán már szexelt az életében.....

Mert igy, hogy a valaszolók 75%-a nincs a helyzetben benne, így könnyű barmit is mondani.....

De hogy a kerdesre is valaszoljak... mit csinalnek? Nem tudim, mert nem vagyok ebben a helyzetben.... es ugye a pillanatnyi helyzet minden emberből mast hoz ki......

Ezert lehet az az ember, aki azt irta, hogy "jaj megbeszélném vele" lehet abban pillanatban pont ő verné rommá a lányát.....

2017. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
82%

#38, fel van téve a kezem (bár a lányom már idősebb, de volt ennyi idős is:))

"Ezert lehet az az ember, aki azt irta, hogy "jaj megbeszélném vele" lehet abban pillanatban pont ő verné rommá a lányát....." - ez az én esetemben teljességgel kizárt, ugyanis HA nem mindennapos az eset és HA önkéntes volt a szex, akkor nem látok semmi komoly negatívat a dologban, élettapasztalat-szerzés némi másnaposság árán, ennyi.

2017. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
79%
Én se értem mit kell ezen ennyire kiakadni, nem 10 éves, hanem elsős középiskolás, ha,normális akkor fog szexelni úgyis 1 éven belül és hát lássuk be alkoholt is elkezdenek inni ebben a korban. Most ezen mit büntessek meg? Ami fonros, hogy védekezzen, meg ne igya le magát minden hétvégén.
2017. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
16%

Ezért tart ott a világ ahol most..a sok atomlibsi szülő mindent elnéz a gyerekének, lassan családi program lesz a 14-16 éves gyereket abortuszra vinni, és utána megsimogatni a kis okos fejét, hogy semmi baj, majd legközelebb okosabb lesz. ha meg nem, nem baj, a következő abortusznál már legalább rutinos lesz.


Ha az én gyerekem lenne ilyen ribizli, én tuti elhánynám magam tőle. És az se érdekel hogy az itteni válaszolok agy része is ilyen volt ebben a korban, attól még undorító.

2017. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
72%
#40, mást meg a tiédhez hasonló nézetek undorítanak... erről ennyit.
2017. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!