Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha a 15éves...

Mit csinálnátok ha a 15éves lányotok részegen menne haza és lefeküdt volna egy 16évessel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 22:17
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
96%
Én már voltam beginázva. Egyik percben még minden oké, majd filmszakadás. MIkor magamhoz tértem meg semmi bajom nem volt, tehát ha úgy tűnt hogy részegen ment haza, akkor részeg volt és nem bedrogozták. Az ilyen cuccok ismertetőjele hogy hirtelen múlik a hatásuk.
2017. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
90%

Elég sokan feldühödtek-feldühödnének szülőként. Mintha a szülő ellen követett volna el valamit, pedig


HAHÓ!


ilyen eseteknél a leginkább szenvedő fél nem a szülő, hanem a gyerek, aki nem a szülő ellen követett el valamit, hanem saját maga ellen (és a részleteket és az okokat sem ismerjük, hogy mekkora részben a gyerek hibája és mekkora részben a környezetéé, a szituációé, a neveltetésé, azé, akivel lefeküdt, stb...)


közben olvastam a mai kommentet, hogy mi történt, hát így pláne nem még jobban belerúgni kéne

2017. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó, csakhogy 99% hogy nem az történt amit a kérdező leírt. Vagy az egész sztori a kamu vagy a kislány hazudott.

1. ha be lett volna drogozva akkor nem emlékszik az aktusra

2. ha be lett volna drogozva, akkor nem részegnek tűnően ér haza

3. ha be lett volna drogozva, akkor nem lettek volna sérülések, amiből nemi erőszakra következtetnek

4. nemi erőszaknál nem tartanak bent kórházban

5. nem lehet egyértelműen kimutatni a partidrogokat a szervezetből, tehát nem lehet biztosra rámondani hogy az volt, mint ahogy állítólag a doki tette


több sebből vérzik a sztori.

2017. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!