Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha a 15éves...

Mit csinálnátok ha a 15éves lányotok részegen menne haza és lefeküdt volna egy 16évessel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 22:17
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
79%

Hagynám, hogy kialudja magát, aztán másnap megkérdezném, hogy:

1, Hogy érzi magát

2, Akar-e beszélgetni róla,

3, Írassunk-e esemény utánit neki...

Valljuk be, egyik se egy nagy cucc, ha nem ez a mindennapos menetrend, én is 15 évesen piáltam be először, és a "másnapon" kívül nem volt semmi hosszabb távú negatív következménye. És most komolyan, álljak le azon hisztizni, hogy szerintem a szex ráért volna még kb 1 évet?

(mindennapos menetrendnek meg egy 25 évesnél is gáz, ami segítséget igényel)

2017. okt. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
13%
Kommenteket lesek csak..
2017. okt. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
23%
Én kortársaként mondom, hogy gusztustalan semmirevaló ez a csaj. Ez már bőven a bottal sem piszkálnám meg kategória. Értelmes embernek eleve nem az a szórakozás, hogy leissza magát. Ráadásul már 15 évesen sincs tartása, megdugatja magát komoly kapcsolat nélkül. Ha nem külföldön élnék csupa normális lány között, akkor lehet én is azt hinném, hogy sajnos az lett manapság a normális, amit a legtöbb magyar lány, nő csinál. De van összehasonlítási alapom. Az itteni nők ezerszer többet érnek.
2017. okt. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
61%

Kinél mi működik. Remélhetőleg kiismerem addigra annyira a lányom, hogy lássam, mi lesz neki a megfelelő: a megbeszélés, a litánia vagy két markos pofon.


Ugyanis a megbeszélősdi (bár híve vagyok) bizonyos típusú embernél működik, a másik meg pont lesz.rja. Nálam pl. jól működött, tesóm ettől még hullarészegen úszkált a határban lévő tóban. Ott végül az artikulálatlan ordítás és tiltás működött. Ez van.

2017. okt. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
35%
Semmit nem tennék, megdicsérném és vennék neki egy ájfón x-et. Mert máskülönben feljön a gyakorikerdesekre és felteszi a "miért utálnak a szüleim" típusú 3 milliómodik ilyen kérdést.
2017. okt. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
74%

Megpróbálnám kideríteni, mennyire volt részeg, szabad akaratából feküdt le a sráccal vagy nem volt magánál. Utóbbi esetben megkeresném a fiút és szarrá verném. Előbbi esetben megkérdezném, volt-e legalább annyi esze, hogy védekezik, és ha nem, adnék neki esemény utáni tablettát.

Nem örülnék őszintén szólva, hogy komoly kapcsolat nélkül szexel, mert én se vagyok ez a típus és nem így nevelném, de ha 15 évesen ilyen, akkor én csesztem el valamit.

2017. okt. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
11%
Erre csak büszke lehetsz, el végre a te lányod , a példádat követi. Ti neveltétek, olyan lett amit lát maga körül.
2017. okt. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
70%

Mi ezzel a baj? GyK értékrend szerint már felnőtt, felelősségteljes a csaj, szíve joga a szex és a pia. (Ja, nem.)

Keressük a lelki kaktuszt, ami kiválthatta belőle ezt a traumatikus cselekedetet! Ja, hogy egyszerűen csak hülye volt? Ez így tök snassz lenne.

2017. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
62%

Tudjuk, hogy te vagy a lány, az esetet inkább nem kommentálom.

Érdekesek a válaszolók. Ha szexről van szó, akkor még kicsi hozzá, de tegyük fel munkáról lenne szó, akkor jönnének a kommentek, hogy nem vagy már kislány, menj diákmunkázni stb.

2017. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
15%

Csak a lúzerek nem szexelnek 15 évesen, szóval örülj, hogy a lányodból akár még befolyásos felnőtt is válhat, amennyiben korán beletanul a kortársai manipulálásába.


Jah, viszont ha csak vmi vidéki tahók vagy proli kisvárosiak vagytok, a lányotok pedig ronda, esélyes, hogy csak feltűnési viszketegségből csinálta, amiért nem kell a srácoknak... Ha így van, valószínű sokszor megfogja még ismételni, ugyanis azért fog részegen bárkivel lefeküdni, mert józanul senki sem akar vele... Ha ez igaz, akkor nincs mit tenni, ha megtiltjátok neki, méginkább eszkalálódik majd az önbizalomhiánya és 17-19 éves kora között teherbe esik az első 25 éves aggszűz lúzernek, aki szerelmet vall neki.


Szóval így vagy úgy, de akkor jártok a legjobban, ha hagyjátok neki, hogy csinálja, a legjobb az lenne, ha szerezne magának állandó barátot.

2017. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!