Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 21 éves...

Ti elengednétek a 21 éves (leszek akkorra) lányotokat a 19 éves tesójával Thaiföldre?

Figyelt kérdés

Eléggé idiótán bánnak velem. Mintha még mindig 14 éves kislány lennék.

Közben meg rájövök, hogy basszus 21 éves felnőtt ember vagyok és így bánnak velem. Nagyon durván nem lehet saját akaratom, nyomoznak utánam. "Öregszem , legszebb éveim és nem mehetek sehova.


2017. okt. 18. 15:41
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
94%
Nekem két barátnőm lakik Amerikában. Szüleim hasonlóan burokban nevelősek, megmondtam nekik, hogy ha összeszedem a pénzt, megveszem a repjegyem, és megyek. Összeszedtem a pénzt (igaz, volt már valamennyi születésnapokról, karácsonyról), megvettem a repjegyet, és mentem. 19 voltam.
2017. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
90%

Én Svájcba jöttem ki 27 évesen az akkor két és fél hónapos "kapcsolatomhoz". Nem kérdeztem semmit, hanem megmondtam, hogy jövök, pont.


Mindenki, úristen, elrabol, elad prostinak, stb.... hát valóban elrabolt, már lassan másfél éve ;)

2017. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
27%
Hahó, 27 éves voltál, felnőtt ember- nem valaki aki gyerek státuszban van még. És tuti nem rángattad magaddal a tesódat...
2017. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!


Persze, hogy elengedném a gyerekemet! Miért akarnám megfosztani egy lehetőségtől, egy élménytől ilyen jutányos áron!?


Nagyon sajnálnak, nekem is voltak annó harcaim a szüleimmel! Ha ilyen a felfogásuk nem nagyon tudsz a lelkükre hatni, egyszerűen csak menj el! Nem tarthatnak vissza, nagykorú vagy! Ilyen nincs!!! Utazás után viszont költözz el mielőbb!

2017. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
90%
19 evesen masik kontinensre koltoztem. Ne nevettessuk mar egymast...
2017. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Azért a tesómat nem belerángatom valami bűnténybe...
2017. okt. 18. 20:15
 37/48 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Biztos aggódnék, de "elengedném", ha látnám, hogy megfontolt, és nem eszetlenül ugrik be valamibe.
2017. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
6%

Fantasztikus cég lehet, amelyik így fizet ki.

Kedves kollegina! Dolgozott nekünk 1 évet, de nem tudjuk kifizetni, de itt van a fiókban két repülőjegy iszonyat drágán, válasszon hova szeretne menni. Sőt vihet magával még valakit, mert mi így fizetjük ki a munkavállalóinkat.


Ekkora ordas kamut.

2017. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
32%
Nos, a felnőtt ember ott kezdődik, hogy nem itt kérdezősködik ilyen dolgokról. Tesóm, aki 19, jól áll anyagilag... Hát hogyne. Miből? Hagyjuk már, tiszta vicc a kérdező, meg az egész kérdés.
2017. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Megjött a szokásos kamuzás...

A gyakorlatért hivatalosan nem jár pénz, csak a félévesért.

Duális képzésre jár már egy éve, havi 90.000 Ft kap. Már több mint egy millió megtakarítás összejött neki, plusz szoc. ösztóndíjak stb.

2017. okt. 18. 22:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!