Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 21 éves...

Ti elengednétek a 21 éves (leszek akkorra) lányotokat a 19 éves tesójával Thaiföldre?

Figyelt kérdés

Eléggé idiótán bánnak velem. Mintha még mindig 14 éves kislány lennék.

Közben meg rájövök, hogy basszus 21 éves felnőtt ember vagyok és így bánnak velem. Nagyon durván nem lehet saját akaratom, nyomoznak utánam. "Öregszem , legszebb éveim és nem mehetek sehova.


2017. okt. 18. 15:41
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Szóval ez a hotel van ennyiért?

2017. okt. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha tudom, hogy felelősségteljes és megvan a magához való esze, akkor biztosan nem szólnék bele, csak mondanám, hogy vigyázzon magára, és érezze jól magát. Ha kajla lenne, és tudnám, hogy képes lenne már a reptéren elkeveredni, akkor nem örülnék neki. Viszont nem tiltanám,maximum próbálnám finoman felhívni a figyelmét a veszélyekre, továbbá azokra a dolgokra, hogy mikre kell odafigyelni, miket kell elintézni utazás előtt stb. Jogilag nagykorú, tehát nem tarthatnám itthon.


Mondjuk nekem még nincs gyerekem, de szerintem így lenne, a saját példám alapján.

Én 22 évesen mentem ki Japánba, 4 hetet kint töltöttem. Egyedül utaztam, és ott is egyedül töltöttem a napjaim nagy részét, a családom nyilván aggódott, de egyáltalán nem szóltak bele, pedig akkor még otthon laktam. Öcsémet viszont az ország másik felébe se tudják nyugodt szívvel "elengedni" (most lesz 22, tehát engedély neki sem kell), mert tudják, hogy a saját fejét is elhagyná, ha nem lenne a testéhez rögzítve. :-)

2017. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
61%

33-as:

Valóban nem kezeltek gyerekként?

Hát, de. A családom kb. 15-ként kezelt, egészen addig, míg el nem KöLTÖZTEM Svájcba.


Hovatovább ott is ment a hiszti hónapokig, a zsarolás, hogy nem jöhetek, ha haza kell mennem (mert úgyis szakítunk), akkor mehetek a híd alá, és társai.

2017. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
61%
A drága repülőjegy, amit elvileg hozzád vágnak mert gyakornokoskodtál?, Jah, a cégek szeretik az ablakon kidobálni a pénzüket.
2017. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
45%

Uristen milyen begyoposodott emberek vannak itt :D kerdezo, nehogy ez a sok hulyeseg elvegye a kedved...

Nem tudom mi olyan hihetetlen abban, hogy repjegyet kapott penz helyett. Gyanitom pl. egy utazasi irodaban vagy Qatar jegyirodaban stb... dolgozott par honapot, es kevesebbe kerult a repjegy, mintha fizetest adtak volna neki (munkaber utan ugyebar adozni kell...).

Na mindegy, a lenyeg, hogy menjel mindenkepp. Ne is kerdezd, hanem csak kozold, hogy mesz. Ha nem fogsz soha ellentmondani neki, “lazadni”, sose fognak felnottkent kezelni. Ha elkoltoztel, akkor se, akkor is ugy fogjak erezni, hogy bele kell szolniuk az eletedbe.

En ugyan meg Thaifoldon nem voltam, de pont azt hallani mindenhol, hogy mennyire olcso a szallas es a kaja, csak a repjegy draga... Az a lenyeg, hogy olvass utana mindennek forumokon, vannak tok jo utazos csoportok facebookon, blogokon.

2017. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Na, mindenki gyereke menjen már ki tájföldre. Mert csak az játszik, ugye?
2017. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
" dolgozott par honapot, es kevesebbe kerult a repjegy, mintha fizetest adtak volna neki (munkaber utan ugyebar adozni kell...). " Ezt bejelentett munkaerővel NEM játszhatják el.
2017. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
A 45-ös válaszoló (iszonyat gáz, hogy egy ilyen oldalon számok alapján kell szólogassuk egymást) akkora baromságokat mond, mint ide Kenya.
2017. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!