Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 21 éves...

Ti elengednétek a 21 éves (leszek akkorra) lányotokat a 19 éves tesójával Thaiföldre?

Figyelt kérdés

Eléggé idiótán bánnak velem. Mintha még mindig 14 éves kislány lennék.

Közben meg rájövök, hogy basszus 21 éves felnőtt ember vagyok és így bánnak velem. Nagyon durván nem lehet saját akaratom, nyomoznak utánam. "Öregszem , legszebb éveim és nem mehetek sehova.


2017. okt. 18. 15:41
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
16%
"szülőknek pedig egyszerűen a kész tényeket mondanám" Aztán a szülő is mondhatná kész tényeket, hogy a "felnőtt" 21 éves majd a saját otthonában önfejűsködjön- és akkor se rángassa bele a testvérét.
2017. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi itt az idóta...
2017. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
32%
*idióta. #20-sal értek egyet. Szedjétek ki a dzemem ha gondoljátok.
2017. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Úgy csináltok, mintha valami bűnt követnék el...

A tesóm nagyon jól áll anyagilag, ki tudná fizetni...

De gondolkodom még lehetséges útitársakon.

A szuveníren én is kiakadtam, nem akarok venni semmi ilyesmit. Sőt pont anyáék mondták mindig, hogy ne.

Mit nem lehet megérteni, hogy a repülőjegy, ami a nagyon drága lenne, ingyen lesz. Szerintem már maga az élmény, hogy ilyen légitársasággal repülhetek. Nem tudnám kifizetni. Menjek Európába? Horvátországba elvisz a Qatar?

3 nemzetközi reptere van Thaiföldnek.

2017. okt. 18. 18:14
 25/48 anonim ***** válasza:
91%

Menjél, de NÉZZ UTÁNA mindennek! Pontosan!


Mertha csak elindultok a vakvilágba, abból egy oltári nagy katasztrófán kívül semmi más nem lesz.

Pénzváltás, MENNYIT kell váltani, MIBŐL (mert gondolom nem anyudék pénzén akarsz kajálgatni meg stb.).


Reptéri illeték, bőröndök, ott a szállásnak kérdezz utána nagyon, mert ha átvágnak az irtó gáz.

Lesz pénzed, ha gebasz van - BÁRMI -, hazagyertek?

Orvosi ellátás, esetleges oltások, útlevél! etc.

2017. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy én nem nevelném burokban, menjen, éljen, fiatal - jó, Thaiföldre ne az én pénzemből, de segítek, ha megtehetem.



De mivel anyádék ha burokban neveltek, akkor úgysem engednek el.

2017. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

25-ös

Köszönöm a normális választ, hasznos volt.

Rengeteg mindenre kell figyelni. Alaposan utánajárok mindennek.

Oltások is kellenek gondolom.

Már annyira beleéltem magam

2017. okt. 18. 18:32
 28/48 anonim ***** válasza:
88%
"Ti elengednétek a 21 éves (leszek akkorra) lányotokat a 19 éves tesójával Thaiföldre?" - Kérdező, nem szorulnak az engedélyemre, ha akarnak mennek - és ennyi.
2017. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
21 éves felnőtt gyerekemnél nem jönne szóba, hogy elengedem-e, hiszen felnőtt. Attól még persze biztosan aggódnék, de a döntés az övé. Inkább segítenék, hogy minél nagyobb biztonságban legyen.
2017. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Oltás igazából nem kell, te már elvileg kötelezően kaptál hepatitis ellen is, max egy emlékeztetőt be lehet adatni. Olyan szúnyogriasztót vegyetek, ami kifejezetten a trópusokra jó, patikában, nagyobb drogériákban lehet kapni. Utasbiztosítást mindenképp érdemes kötni, a neten pedig megtaláljátok a kinti nagykövetség elérhetőségeit. Gyógyszeres táskába lázcsillapító, sebfertőtlenítő, sebtapasz, hányinger, hasmenés elleni cucc, esetleg fluorokinolon típusú antibiotikum (ciprofloxacin, levofloxacin) javasolt.
2017. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!