Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a gyerekete...

Ti mit tennétek ha a gyereketek ebbe a helyzetbe kerülne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon nehéz helyzetben vagyok.Kijöttem Angliába cserediáknak 9hónapra. Ebből már letelt 2.Nagyon nem érzem jól magam. Nincsenek az iskolában barátaim, a nyelvvel vergődöm, hiányzik minden és mindenki. 2hónapja hihetetlen boldogtalan vagyok.Próbáltam mindent.most nem tanácsot kérek, hogy hogyan lehetne jobb mert tényleg mindent megpróbáltam.Annyira boldogtalan vagyok itt, hogy már fizikai tüneteim is vannak. Namost ez a program ugyebár pénzbe került.Ez az egyetlen oka, hogy nem megyek már azon nyomban haza.DE! tudom, hogy a szüleimnek a pénz nem gond, de még így is kétségek közt vagyok, mert soha semmiben sem voltam kitartó, ebben az akartam lenni de annyira boldogtalan vagyok hogy az hihetetlen.1x már voltam depressziós és félek hogy visszaesem ha nem mehetek haza. Azon gondolkodtam hogy a félévet még kijárom itt és aztán megmondom anyáéknak, hogy nem bírom tovább.a kérdésem pedig végső soron is az lenne, hogyha ti szülők lennétek/vagy vagytok akkor a pénzt mennyire helyeznétek előnybe a gyereketek 5hónap boldogtalanságával szemben? Ti megengednétek hogy feladja és hazamenjen 4hónap után?

2017. okt. 30. 10:57
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Az also 3 honap a nagyon rossz.

Utana hirtelen es eszrevetlenul valtozik meg minden. Valahogy azt bird ki.

2017. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!