Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi pénzt adnál a gyerekedn...

Mennyi pénzt adnál a gyerekednek, ha megnyernéd a LOTTÓT?

Figyelt kérdés

Nem, sajnos nem én nyertem meg a tegnapi sorsolást, de pont ennek apropóján jutott eszembe.

Ha te nyerted volna meg az 1 milliárdot, mennyit adnál belőle a gyerekednek/gyerekeidnek?

Én fiatal vagyok, 23 éves, de ha egy ekkora nyereménynél pl ki akarnák szúrni a szüleim a szememet 1 millióval, akkor körberöhögném őket.


Jogod lenne a felháborodásom ?


Te mennyit adnál a SAJÁT gyerekednek egy ekkora összegnél ?

Sokallnál 100 milliót adni neki belőle? Hisz úgyis marad a szülőknek még 900...


2017. nov. 19. 02:34
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
74%
Nem ilyen valaszokra szamitottal mi?
2017. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Apukám mindig azt mondja, ha ötöse lesz a lottón (miért írtad csupa nagy betűvel?), akkor a testvérem és én is kapunk egy-egy házat, ott és olyant, amit csak szeretnénk. De múltkor, mikor valami 2,5 (?) milliárd volt a főnyeremény, mintha azt mondta volna, kapunk egy-egy millárdot, neki elég a maradék :)
2017. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
73%

Pfff... de undorító vagy. Kapnál (teljesen érdemtelenül) 1 millió forintot a szüleidtől, és még te röhögnéd körbe őket, sőt, felháborodnál, mert szerinted neked 100 millió jár... okádnom kell, fujj.

Egy büdös fillért nem kapnál tőlem, és felbérelném a legjobb ügyvédeket, hogy halálom után se szerezhess meg még véletlenül se semmit a pénzből, hanem jó helyre kerüljön.

Én melegedőket, menhelyeket építenék belőle, kórházakat, alapítványokat támogatnék, a valóban rászoruló emberek és állatok segítésére költenék minden pénzt. Sosem éltem luxusban, most sem élek, jól keresek, de nem költök hülyeségekre, inkább jótékonykodom. Szerintem ez sokkal fontosabb, mint 40ezerért cipőt meg 50ezerért táskát venni.


A saját gyerekemnek, aki szerencsére soha nem lenne ilyen görény, számító kis mocsok, mint te, nyilván megvenném, ha valamire nagyon és igazán szüksége lenne, illetve támogatnám, ha valami értelmes, hasznos dolgot találna ki. De nem, nem vágnék hozzá csak úgy sem 100, sem 1 milliót, hogy nesze pénz, szórd csak el.

2017. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
70%
Neked semmit nem adnek.
2017. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
85%
23as leírt mindent. A Közeli családomban pár éve nyert valaki a puttón egy nagyobb összeget(direkt nem írom le melyik hozzátartozóm) de eszembe se jutott egy fillért se várni belőle. Végül kaptam egy nagy összeget, de azért, mert akkor is törődtem vele mikor szegény volt, vittem neki ételt és kifizettem a gyógyszereit. Az az unokája, aki évekig tett rá magasról, de megjelent a pénz hírére, egy fillért se kapott.
2017. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet veletek! Szerintem igenis elvárható, hogy a szülő adjon pénzt a gyerekének. Nem vagyok nagy igényű, de azért szerintem abba itt senki nem gondolt bele ténylegesen, hogy itt 1 MILLIÁRD forintról beszélünk, és nem 38 millióról amit az egyik válaszadó írt. Ez ezer millió forint. Abból 1 millió ft igenis kevés ! És a mai világba az semmire se elég. De hát minek is magyarázzon az ember ilyen dolgokat egy olyan országban ahol az emberek többsége megelégszik havi 70 ezres fizuval miközben az 1 millió forint külföldön max kéthavi fizetésnek felel meg ;)
2017. nov. 19. 14:26
 27/50 anonim ***** válasza:
76%
Oké, örülünk hogy te kint dolgozol külföldön egy milliós fizetésért:-)
2017. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

27-es.

nettó 525 ezret keresek egyszerű munkával ;)

2017. nov. 19. 14:48
 29/50 anonim ***** válasza:
81%
És a szüleid mennyit keresnek mennyi munkával?
2017. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a legtobb szulonel alap hogy ad a gyerekenek penzt.

Amit neked kellene felfognod hogy ezt a penzt meg is kellene erdemleni, csak mert a fia vagy es tartod a markod opcio nem jatszik.

2017. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!