Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi pénzt adnál a gyerekedn...

Mennyi pénzt adnál a gyerekednek, ha megnyernéd a LOTTÓT?

Figyelt kérdés

Nem, sajnos nem én nyertem meg a tegnapi sorsolást, de pont ennek apropóján jutott eszembe.

Ha te nyerted volna meg az 1 milliárdot, mennyit adnál belőle a gyerekednek/gyerekeidnek?

Én fiatal vagyok, 23 éves, de ha egy ekkora nyereménynél pl ki akarnák szúrni a szüleim a szememet 1 millióval, akkor körberöhögném őket.


Jogod lenne a felháborodásom ?


Te mennyit adnál a SAJÁT gyerekednek egy ekkora összegnél ?

Sokallnál 100 milliót adni neki belőle? Hisz úgyis marad a szülőknek még 900...


2017. nov. 19. 02:34
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
86%
"Nem egészen értem, hogy ha ennyire f..szán megvagy külföldön, akkor minek túráztatod magad a mi pimf kis országunk lottójának képzelt nyereményén.:D" Ott a pont. :)
2017. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan jól megvagy albiban, és hülye aki lakást vesz, meg fenntartod a kocsidat akkor mire is kéne neked a szüleid pénze? az 525 külföldön pedig eléggé siralmas fizu, én nem verném rá magam, az csak itthon kiemelkedő.
2017. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
73%
Szuper, hogy fel millát keresel havonta külföldön. Az olyan 1800 euró. Ahol én élek, ennyi a minimálbér. A lakbér 700 euró - kisvárosban, a fővárosban 2000 alatt nem találsz. A havi egeszsegbiztositas minimum 100, ez mondjuk semmi extrát nem tartalmaznak természetesen ott van mellé még a saját kockázat, magyarán ha bármit igénybe veszel a háziorvoson kívül az 380 évente.
2017. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
64%
Én is egy lakást, házat (amit szeretne) vennék a gyerekemnek, + egy autót és adnék még valamennyi pénzt és meglátnám hogy gazdálkodik vele. A többivel én gazdálkodnék, ha bármire szüksége van (ésszerű dolgokra) akkor automatikusan segíteném.
2017. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
79%
Egy igazi "nyugatiminimálbéres szalagmunkás életművész" aki egy egész albérletet + még egy teljes autót is fenn tudsz tartani! Mekkora császár!
2017. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire értékeli a pénzt és mennyire érdemli meg. Ha tudom, hogy azonnal eltapsolná, nem adnék neki olyan összeget, mint a 100millió... mert arra minek, hogy elbulizza, Gucci táskát vegyen vagy elk...zza. Ha értelmes célokra fordítaná, akkor adnék neki annyit - vagy inkább én fizetném ki helyette (pl. vennék neki egy jobb lakást, szerszámokat a vállalkozásához stb.). Akkor sem adnék neki, ha előtte elmondott volna minden k...nak vmi apróság miatt.

És igenis becsülje meg azt is, ha csak 1 milliót adnék neki. Ha kiröhögne, meg elkezdene fikázódni, azt is visszavenném.

2017. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Kalap úr ezt itthon a legtöbb fiatal nem tudja megtenni. De ez kit érdekel ugye? :D
2017. nov. 21. 17:16
 48/50 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok. Szóval ha lennének gyerekeim, és nem 13 lennék, akkor kapnának belőle "zsebpénznek" pár százezer forintot. Viszont utána még beraknék nekik 50-50 milliót (tegyük fel hogy két gyerekem van.) a bankba. Hogy azt én majd ha nagyok lesznek és elköltöznek, önállóan kezdenek élni,akkor legyen valami alap nekik, pl. Lakásra. A maradékot meg megtartanám és befektetném.
2017. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Mekkora tré vagy😂😂
2017. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

"Kalap úr ezt itthon a legtöbb fiatal nem tudja megtenni. De ez kit érdekel ugye? :D"


A te szinteden lévők közül lehet, de a többség nem 8 elemit végzett biodroid.:D

2017. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!