Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi pénzt adnál a gyerekedn...

Mennyi pénzt adnál a gyerekednek, ha megnyernéd a LOTTÓT?

Figyelt kérdés

Nem, sajnos nem én nyertem meg a tegnapi sorsolást, de pont ennek apropóján jutott eszembe.

Ha te nyerted volna meg az 1 milliárdot, mennyit adnál belőle a gyerekednek/gyerekeidnek?

Én fiatal vagyok, 23 éves, de ha egy ekkora nyereménynél pl ki akarnák szúrni a szüleim a szememet 1 millióval, akkor körberöhögném őket.


Jogod lenne a felháborodásom ?


Te mennyit adnál a SAJÁT gyerekednek egy ekkora összegnél ?

Sokallnál 100 milliót adni neki belőle? Hisz úgyis marad a szülőknek még 900...


2017. nov. 19. 02:34
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
87%

Akkor neked nem is kell pénz :D


Azt is írd már le h mennyi a kiadásod...lakás, rezsi, utazás....mert erről semmit nem írsz. Jah, h egyszobába laksz egy ideggenel és 8 másik emberrel?? :D


Amúgy ilyen hozzáállás miatt én sem adnék neked! Igen, belegondoltam mennyi egy milliárd...tényleg nagyon sok, de sok fiatalt megrészegít ez a hatalmas összeg. Látod téged is, pedig ez csak fikció.... Bár ha ezután is rendesen dolgoznál és nem kezdenél el lejáratni, akkor később kapnál. De ki kéne érdemelned. Ugye jól sejtem, hogy nem vagy jóban a szüleiddel??


De hogy ne legyek off. Nem adnék, de még csak 2 éves a fiam. Viszont több helyen kötném le és lenne egy része amit rokonságban elajándékoznék. De ők mind megérdemlik! Ez 5Mft/család. Azért írom így, mert paromnak 3 tesója van, mindnek család, ill. anyósék, meg uncsitesómék. Szüleim nem élnek, nekik a sírt hozatnám rendbe. Tesómmal meg nem beszélek. Van egy a mentalitásban hozzád hasonló felesége :/

De nem tudnák meg h ennyit nyertünk....Sokkal kevesebbet vallanék be. Max 100 milliót. Utaznánk is, de álagos szinten. Vennék egy kisebb családi házat, a mostani lakásunk kiadnám, ebből bejövő összeget félretenném a fiamnak. Lecserélnénk az autónk, max 2Mftig. Hja, figyelembe veszem a későbbi költségeket is...

Munkahelyet meg magunknak megteremtenénk. ;) Tervünk van, csak pénzünk nincs.

2017. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
68%
Ki kérdezte hogy te mennyit keresel? Én nettó 560at keresek, szintén egyszerű munkával, a férjem pedig 470et. És? Ez nem a kérdés tárgya. ha meg ilyen jól keresel, és csak követelőzni tudsz, egy fillért se adnék, inkább adnám olyannak aki megérdemli.
2017. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
84%

nettó 525 ezret keresek egyszerű munkával

Tehat mosogatsz vagy szallagmunkazol az ottani minimalert.

Te meg mindig nem fogtad fel hogy a stilusod miatt rugtak a legtobben a hatso feleden. Tartod a markod, de foleg elegedetlen vagy, ahelyett hogy megkoszond amit kapsz. Ha engem rogognel ki egy millaert, akkor eselyes hogy az lenne az utolso dolog amit latsz.

2017. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező (#28) "nettó 525 ezret keresek egyszerű munkával ;)" - akkor mi a túrónak adnék neked pénzt? Inkább adnám olyanoknak, akik nem követelőznek, ellenben rászorultak. Vagy befektetném úgy, hogy azzal munkahelyeket teremtsek, például.
2017. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
71%

"nettó 525 ezret keresek egyszerű munkával ;)"


És ebből mennyit adsz a SAJÁT szüleidnek???

2017. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Csak annyi a különbség kedveseim,hogy én a nettó 525 ezerből saját középkategóriás kocsit tartok fennt lakással ami igaz nem a sajátom, de külföldön amúgy se nagy divat a saját lakás, mert vannak olyan agyi szinten, hogy nem arra fognak költeni egy valag pénzt. Itthon meg felveszed a maroknyi fizetésedre a lakáshitelt, hogy elmondhasd magadról, hogy te vitted valamire ;)


Na de visszatérve a témához.. 100 millió nem sok egy ilyen horderejű lottónyereménynél. Ha épeszű a gyerek akkor nem részegíti meg. Legalábbis engem biztosan nem csábítana el.

2017. nov. 19. 16:45
 37/50 anonim ***** válasza:
85%
Persze... azért pattogtál már elméletben is hogy miért nem adnak egymilliónál többet....
2017. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem egészen értem, hogy ha ennyire f..szán megvagy külföldön, akkor minek túráztatod magad a mi pimf kis országunk lottójának képzelt nyereményén.:D
2017. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne elvárható?!


Nem az, azt ŐK nyerték, az Ő dolguk, mihez kezdenek vele.

2017. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
80%

Vagy egy troll, aki most kompenzál, mivel le lett oltva vagy egy újabb proli, aki kiment mosogatni "kűfődre", gondolom komolyabb nyelvtudás nélkül, aztán keménykedik vele. Szülők is azért segítgettek, nem, azoknak van általában ilyen nagy arca, akik nem önállóan mentek ki.

Amikor külföldön dolgoztam, havi 3000 euro felett kerestem, ez a kezdőfizetés volt, nyilván nem mosogattam (de az sem szégyen!).

De! Én is dolgoztam még fiatalabbként nagyon kevés pénzért és általában azok az ismerőseim vágtak le ilyen gyökér dumákat "a birkák dolgoznak ennyiért" stb., mint a kérdező, akik mamapapa hotelben havi zsebpénzt kaptak még harminc évesen is.

2017. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!