Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves koromig mondhatják...

Hány éves koromig mondhatják meg a szüleim, hogy mit tehetek és mit nem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és a szüleim nem engedik, hogy találkozzak a barátommal. Mindig is szabályoztak mindent, hogy kivel, órát, hol, stb. lehetek. De most először tiltottak el valakitől. És azért tették, mert nem bíznak bennem és úgy gondolják, hogy meggondolatlan dolgokat tennék. De nem tudjuk ezeket megbeszélni, mert nem hajlandóak rá. Én se bízom bennük, ők se bíznak bennem. Ez már nagyon régen kialakult.

2017. dec. 14. 17:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
60%
Sőt lassan a szex is. Egy 16 éves sztem már csinálhatja kapcsolatban.
2017. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezö akkor nem értem szüleidet ,szülöként ha csak hétvégén minden köteleség után találkoznál vele .
2017. dec. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Mégha velük is laksz 18 éves korod után akármeddig, attól a kortól fogva bizonyos dolgokat már nem mondhatnak meg
2021. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!