Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a gyereketeknek?

Megengednétek a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Minden évben 3 napot igazolhat a szülő.Ezt mi szinte sosem használtuk fel(csak felvételi előtt,hogy pihenjek egy kicsit).Szeretnék egy ilyen igazolást elhasználni.Leginkább holnap szeretnék otthon maradni.Rengeteg órám lesz és így is alig állok a lábamon(nemrég jöttem ki egy csúnya betegségből és még mindig nem vagyok 100%-os :D).Pénteken rövidített órák lesznek meg előadások,szóval nem is nagyon tanulnánk(és csak 3 órám lenne + az előadás az első 2 órában lenne).

Az előadást szeretném megnézni,mert az év eleji is nagyon jó volt,ezért nem szeretnék pénteken otthon maradni.


Ti megengednétek a gyereketeknek,hogy otthon maradjon ?

Tesóm pénteken fog otthon maradni,szóval gondoltam én is maradhatnék otthon egy napot,bár velem kicsit szigorúbbak(mert én vagyok a nagyobb...),szóval nem igazán tudom,hogy hogyan beszéljem meg ezt velük(kicsit szigorúak)


15L



2017. dec. 20. 16:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
14%
Nem pont hosszu napot nem amikor tanitás van rendesen ,pénteket megkaphatod amikor nincs semmi .
2017. dec. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ha a másiknak megengedik, akkor neked is megkent. Én megengedett.
2017. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Megkene

Megengednem

2017. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
45%
Aki nem engedné, mert hogy kibújik a kötelességei alól, stb, az remélem soha nem vett még ki szabit :D
2017. dec. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!