Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » F/20 Már nembírom a szüleim...

F/20 Már nembírom a szüleim viselkedését, Mégis mi legyen így?

Figyelt kérdés
Úgyérzem a legnagyobb probléma itt az anyám,nincs nap hogy ne kiabálna,sőt nincs olyan óra hogy nekiabálna valamiert,folyton itthon van mert ithon van a munkája,ápoló,csak takarit főz,végülis ennyi,de mégis mindig kiabál hogy neki mennyi munkája van stb,mindig talál bennem és a hugomban hibát,nembulizom,és nemcsinálok semmi káros dolgot,és mégis mindig van valami amibe beleköt,annyi hogy eljárok sportolni,sulit már kijártam,épp munkát keresek.Van hogy telebeszelni apám fejét és ketten kezdenek minket ócsárolni,soha"Soha nemelsz semmijük,minden megvan nekik adva,más szülő ezt nemadja meg a gyermekének" stb Lelkileg már annyira eltávolódtam a szüleimtől és már nemtudom mit tegyek,persze ha leülök komolyan beszelni velük,akkoris nekik van igazuk,es nembírják még felse fogni hogy mitakarok mondani,én érzem bennük az inteligencia hiányát,és innentöl fogva nagyon nehez.(((Ha netán bizonyos dolgokat másként látunk vagy más véleménnyel vagyunk dolgokról, akkor leszidnak, mintha 5 évesek lennénk, elmondanak mindennek, hogy szégyeljük magunkat és majd a jó Isten bocsásson meg nekünk, amiért a szüleink ellen vagyunk. Ők mindent jobban tudnak, csak úgy a jó, ahogy ők csinálják, ők akarják előirni a felnőtt gyerekeiknek, hogy hogyan éljék az életüket és minden áron irányitani akarnak. Közben az egész életük egy nagy csőd, hibát hibára halmoztak és teszik még mindig de ezt nem látják be és jaj annak, aki ezzel szembesiteni akarná őket. Végtelenül korlátoltak és emiatt képtelenek meglátni a saját hibáikat. Középkori elveket vallanak és követnek és aki nem ért velük egyet azt ellenségnek tekintik. Egyre inkább eltávolodunk tőlük, aminek ők az okai de ezt nem látják. Én már ott tartok, hogy ha rájuk gondolok már semmit se érzek csak azt tudom, hogy minnél távolabb akarom tartani tőlük magamat.))) A zárójeles dolgot bemásoltam egy illetőtöl akinek hasonló problémája volt,és mindenben magamraismertem.
2018. jan. 3. 13:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%
#19: Jó, képzeld hozzá, hogy már dolgozik, csak nem engedhet meg magának egy albérletet. Ilyenkor mi lenne neki az építő tanácsod? :D
2018. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%
21- Hidd el.. Semmilyen építő tanácsa nem lenne.. Lövése sincs egy pályakezdő helyzetéről ma Magyarországon. Komplett családok alig élnek meg ezen a szemétdombon, akkor mit már egy most végzett gyakorlatilag 0 tapasztalattal rendelkező gyerek. Mellesleg menjen fel szépen a Profession.hu-ra. Írja be Budapest. Remélem tud angolul, mert a feltöltött munkák 70%-t már minimum csak és kizárólag angol nyelven írják le. Na ennyit változott a világ.
2018. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó oké de akkor legyen hálás amiért eltartják és ne fikázza a szüleit ha nélkülük életben maradni se lenne képes.
2018. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
87%
23- Ez bonyolultabb. Nálunk apámat végül elhagyta anyám (azóta sokkal boldogabb) bátyám dettó alig beszél velem. Tőlem meg elkezdett félni (nyilván felnőtt férfi lettem, nem egészen meri ugyan azt a hangot megütni, mint eddig) ezek miatt sokat javult a helyzet, de még így is vannak napok, amikor simán szétverném. Minden hülyeség a baja. Miért nincs net, miért esik az eső, miért süt a nap? És ennek elég súlyos hangot is ad. De mondom.. nála annyiban más a helyzet, hogy az alkohol..... Lehet tényleg a kérdező a hülye, lusta stb. De simán az is lehet, hogy tényleg a szülő szimplán egy barom.
2018. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Na én is jól tudok írni... Szóval: Anyám elhagyta apámat, apám nélkül sokkal boldogabb. Másik: Bátyám is már alig beszél vele (mármint az apámmal) Ő sem tudja tolerálni nagyon.
2018. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
70%
#23, még mindig nem a Kérdező akart mindenáron megszületni, azt gondolom... úgyhogy inkább az anyjának kellene egy hangyányit visszafogni magából, és emberként viselkedni...
2018. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó, hidd el, ha az anyja előre tudja hogy ilyen lesz, ő se akarta volna hogy megszülessen.
2018. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
49%
#27, és?
2018. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
46%

Most akkor anyud ápoló vagy otthon van egész nap?

Ajánld fel neki hogy anyu látom te msot fáradt vagy, egy hétig én mosok, főzök, takarítok itthon.- És akkor csináld azt a semmit amit szerinted ő csinál.

2018. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
62%
#29, akkor csak még több ideje lenne az anyucinak "csak jót akarni", valójában elfoglaltságokat kellene neki kitalálni...
2018. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!