Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit tennétek, ha a...

Szülőként mit tennétek, ha a 16 éves fiatoknak egyetlen 1 dobása lenne hátra, hogy kirúgják a középiskolából?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 15:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
53%
Mivel eddig nem nevelték most már semmit.
2018. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Elvileg lehet, de sokkal valószínűbb, hogy csak egyszerűen nem bír, nem tud mit kezdeni magával. Ilyenkor a kölykök egymást is hergelik: nem mered ezt, vagy azt, stb. Egy-két hülye az egész társaságot el bírja szédíteni, én is így csöppentem bele minden "jóba". Ha ilyenkor hagyjuk a maga feje után menni, könnyen huligány lehet belőle.
2018. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Bubuka508 ***** válasza:
100%
20-asnak írtam, csak közbejött még egy válasz.
2018. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen messzire nem jutott el a fiam de bekeményítettünk. Kihasználta azt, hogy semmit sem kellett itthon csinálnia csak tanulni. Mindent a popsija alá raktunk, csak tanuljon legyen diplomás.

Minden nap hoztam vittem az iskolába, külön órákra. Net, tv, ps sport nem volt. Telefonból is a buta telefon. Félévig cssk csirkemellett evett a kondi miatt, véget vetettem ennek. Kondí néven cigi, pia, lógás volt. Nagyon nehéz volt, kemény óriási vitákkal, rács is volt az ablakán, éjjel riasztóval zárva az ajtók. De kellett, most kezd észhez térni. 1 évet bukott a hülyesége miatt

2018. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Bubuka508 ***** válasza:
50%
Én is buktam egy évet annak idején, de azért a rács meg a riasztó talán mégiscsak túlzás...Én még pofonokat sem kaptam, de viták, azok voltak nálunk is bőven.
2018. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
36%

Nálatok komolyan ezért kirúgással fenyegetik a gyerekeket? Nekem az osztályom minimum fele állandóan lóg, az osztályfőnök ráadásként még adja is alájuk a lovat, valamelyik nap elfogadta az egyik osztálytársamtól a 14. "szülői" igazolást is (pedig a szülő csak 3 napot igazolhat), amit amúgy maga a gyerek írt is alá, aztán rajtam kívül úgy 4-5 ember van, akik nem 10 perc késéssel jönnek be szinte minden órára, mert hogy eddig tartott, amíg kicigizték magukat, és nálunk tök hétköznapi, hogy visszabeszélnek a tanároknak, van egy osztálytársam, aki még anyázik is egyes tanároknak, de még ő is csak egy kis ejnye-bejnyét kap.

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam egyébként, csak eddig azt hittem, minden középiskola ilyen proli, mint a miénk, de sajnos tévedtem. Erre a félévre már úgyse megyek át másik suliba :/

2018. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
81%

Abbahagynám a dohányzást (és az ivást, drogozást, pofátlankodást) szülőként!

Ha felnőttként, sőt szülőként ellátod cigarettával, az bűncselekmény. Mitől lehetne jobb a gyerek, mint a szülője?..

Példamutatással tudod nevelni a gyereket, sehogy máshogy.

2018. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
81%

Elmagyaráznám neki hogy így elcseszi az életet…

Kérdező,próbálj nem rossz dolgokat csinálni:)

2018. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
*27-es
2018. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
29-es vagyok:D am bocsi,lehet hogy te vagy a szülő
2018. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!