Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy megértsék...

Mit csináljak, hogy megértsék a szüleim, hogy nem tudok egyetem mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
A szüleim folyamatosan célozgatnak rá, hogy igazán elmehetnék dolgozni... Mert hogy mások gyerek mellett, munka mellett csinálják, orvosin is, meg minden. Nekem nincs ilyen jó agyam, sem ilyen jó alapjaim. Nekem le kell ülnöm délután és megérteni 4-6 órában az anyagot... Nem, mintha nem lennék délután 4-ig egyetemen, reggel 8-10-től. Nem értem az anyagot, ha nem járok be és nem hallgathatom, elvesztem a fonalat, ha nem tanulok folyamatosan... :( Szeretem a szakot, az egyetemet, de nekem nehéz és szeretnék jó tanuló lenni, az ösztöndíjból úgy is lesz valamennyi pénzem. Képtelenségnek érzem emellé beszervezni még melót is.:(
2018. jan. 9. 20:04
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
9%

"Látszik, hogy te csak kívülről láttál egyetemet."


Tévedsz.

2018. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%
Lusta eletkeptelen banda nem csoda az orszag a beka segge alatt ....
2018. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
76%
#42: A kérdezőre célzol aki egyetemen tanul? Bár mindenki ilyen életképtelen lenne.
2018. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Emberek , megis hol dolgozik valaki egyetem.melett? Szakm nelkul esely sincs sehova sem elhelyezkedni. Gyarba nem mondhatja azt hogy bocs,.de nekem lepnem kell.ekkor mert megyek suliba. Diakszovetkezetek a legtobb munka hetkoznap reggel 8tol van nappalisoknak.suliba igy hogy jar ? Nem tudom,de azok dolgoznak akik passzivosok es meg nem multak el 25 evesek diakmunkan. Aktivosoknak esely sincs,. Konnyu mondani dolgozz suli mellett,de hol? Menjen mindenki etterembe? Annyi etterem nincs.
2018. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

"hol dolgozik valaki egyetem.melett? Szakm nelkul esely sincs sehova sem elhelyezkedni"


Sokan úgy mennek egyetemre, hogy már van szakma a kezükben.

2018. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha sokan ugy mennek, akkor nincs mondandom, de akinek nincs szakma a kezében, .
2018. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!