Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyerekei túl sok időt...

A párom gyerekei túl sok időt töltenek nálunk, ami kezd zavaróvá válni. Hogyan hozzam ezt fel a páromnak? Nem szeretném megbántani.

Figyelt kérdés

Nem a gyerekeivel van bajom, csak egyszerűen nincs elég hely, hogy mindig nálunk legyenek. Elvonulni sem lehet, a gyermekeimet is egyre jobban zavarja a nyüzsgés.

A párom nagyon örül neki, hogy mostanában jobb a kapcsolata velük, én is örülök, hogy engem is elfogadtak, de úgy érzem néha kellene egy kis "nyugi", amikor egyikük sincs nálunk.

Nem akarom, hogy a párom ezért megharagudjon rám vagy támadásnak vegye.


2018. jan. 30. 15:34
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
93%
Hány gyerek van és mennyi idősek? Milyen gyakran vannak nálatok? Neked/nektek menni idős gyerekeitek vannak?
2018. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
92%
Amikor össze költöztetek ez hogyan működött? Én megértelek , engem is zavar pàrom gyermeke de ő direkt csinàlja. Hogyan viselkednek. Mert ha jól akkor nem lehet panaszra okod.?
2018. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
72%
Akkor persze felháborodnál, ha a saját kölykeidről mondaná azt a "párod", hogy zavarja őket. Márpedig 0-24-ben együtt élni más majmával biztos fantasztikus lehet. Idióta. Remélem, ezt az arcodat is meg fogja ismerni még azelőtt, hogy elmarod egymástól őt meg a gyerekeit.
2018. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
92%

Itt nincs olyan megfogalmazás, ami nem bántó. Ők mind a ti gyerekeitek. Ezt fogadd el így, ahogy van. Még olyan is lehet, hogy úgy hozza a sors, hogy veletek fognak élni. Akkor lenne csak nyüzsgés!

A legegyszerűbb megoldás, ha belenyugszol, és elfogadod a helyzeted.

2018. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
89%
A te gyerekeid mennyi időt töltenek veletek? Ha többet mint az övéi, akkor laposkúszásban állítanám a szám alapállásba,nehogy közölje hogy akkor a tieid is mehetnek amerre látnak.
2018. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
32%
A kérdező nem úgy kezdte el a kapcsolatot , hogy pàrja gyermekei mindig ott lesznek.
2018. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem a válaszolókat, de biztosan más kép alakult ki az ő fejükben... Szerintem a kérdező korrektul leírta, hogy neki nincs baja a gyerkőcökkel, de nincs nyugta az ott lakó család jelentős részének. Márpedig az kell. Ha folyton ott van egy csomó gyerek (s nem, ez általában nincs benne a pakliban) egy kis helyen, az igenis zavaró. Én normálisan megbeszélném a párommal, hogy néha legyen nyugodt este. Hiszen ez annyira fontos, hogy sokan mélg a saját gyermeküket is elpaterolják nagyihoz, hogy legyen egy kis szusszanáss ne őrlődjenek fel... S attól még szerethetik a kicsit, de feltöltődés is kell, senkinek se jó egy ideges szülő.


Egy gyermekes fickóval öszejönni NEM azt jelenti, hogy minden gyereke a lakásban tolong folyton. A leírásból pedig az derül ki, hogy ez van.

2018. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
66%

Gyermekeidet?

Küld el néha őket is.

2018. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező pereputtya meg ott rontja a levegőt. Vagx a pasinak kötelező ezt elfogadni de fordítva beg brühühü szegény ártatlan nő, hogy merészelnek a pofátlan fattyai az apjuknál lenni? Fúj undorító.Azzal hogy őszentségével megismerkedett el is kellett volna felejteni hogy vannak gyerekei és a kérdező ártatlan pici tündérkéit nevelgetni. Kérdező, neked hogy esne a a gyerekeid apjának új nője verné ki a hisztit hogy a te kis tündérbogaraid ne legyenek ott mert zavarnak? Jól esne ugye?
2018. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
75%

a párod gyerekei zavarnak, de ti a pároddal a te gyerekeiddel éltek?

most ő szóljon? gondolom azért néha ő is akar nyugit

2018. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!