Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyerekei túl sok időt...

A párom gyerekei túl sok időt töltenek nálunk, ami kezd zavaróvá válni. Hogyan hozzam ezt fel a páromnak? Nem szeretném megbántani.

Figyelt kérdés

Nem a gyerekeivel van bajom, csak egyszerűen nincs elég hely, hogy mindig nálunk legyenek. Elvonulni sem lehet, a gyermekeimet is egyre jobban zavarja a nyüzsgés.

A párom nagyon örül neki, hogy mostanában jobb a kapcsolata velük, én is örülök, hogy engem is elfogadtak, de úgy érzem néha kellene egy kis "nyugi", amikor egyikük sincs nálunk.

Nem akarom, hogy a párom ezért megharagudjon rám vagy támadásnak vegye.


2018. jan. 30. 15:34
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
80%

Ugy latszik itt többek fejében az nem rögzült, hogy a Kérdező új párja úgy ment oda lakni, hogy tudta ott a 3 gyerek mindig. Ez az ő választása volt, láthatóan nem is volt hova mennie, igy max ő mehetel onnan, ha a Kérdező 3 gyereke zavarja.

A Kérdező ugy fogadta be a pasit hogy 2 hetente lathatas - igy tervezett, ehelyett kapott + 3 gyereket akiket delutan 20-ig még neki kell ellátni.... Akik fúriának állitják be a Kérdezot azok meg nyilvan nem eltek 0/24-ben 6 gyerekkel, mert nekem a sajat 2 is sok neha, nemhogy masik 3 még. Páros exe meg élvezi hogy megszabadult a 3 gyerektől?

2018. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
83%
Elozo voltam: Kerdezo , ha az exed ott lakik akkor add oda a gyerekeket hetvegere, a mostani parod legyen a gyerekeivel, Te meg menj el kikapcsolodni. Lássa el oket 2-3 hetvegen 0/24-ben es meglatjuk mit szol hozza....
2018. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:
62%
Mond, hogy "húzzatok a francba!" És ezzel le is van tudva.
2018. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
88%
Anyjukat nem zavarja? Mit szól? Lehet vele kellene beszélni először. Pl ha a párod fizet gytartást de a 3 gyerek mindig nálatok van és ott eszik. 3 kamaszt etetni nem ingyen van. Engem alapból idegesít a gépezés, pláne ha több gyerek ott örjöng, agyrém.
2018. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
86%
Nem tűnik fel senkinek, hogy a gyerekek konkrétan nem is akkor vannak ott, mikor az apjuk otthon van? Szinte csak a kérdezővel vannak. Anyukát nem zavarja, hogy suli után hozzád rongyolnak? Egyébként jó fejnek tűnsz, exed nem röhög rajtad?
2018. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
93%

31#

Lehet, nem véletlen, hogy reggel 7 és este 9 között nincs otthon, csak akkor jár haza, mikor a kicsik alszanak, a nagyok elmentek.

2018. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes a gondolkodásod.

A párod gyerekeinek pont ugyanannyi közük van hozzátok, mint a te gyerekeidnek.

Mi lesz, ha oda is akarnak költözni? Éppen élhetnének veletek is, nem? Miért csak a te gyerekeidnek van hely?

Próbáld fordítva nézni a dolgot, a párod szemszögéből.

Mi lenne, ha csak az ő gyerekei élnétek veletek, a te gyerekeid nem, de újabban egyre többet lennének nálatok, aminek te nyilván örülnél. A párod meg szóvá tenné. Hogy esne?


Meg kellene oldani inkább a lakáscserét valahogyan. Eladni a házat, venni egy nagyobbat/jobb elosztásút, hogy minden gyerek elférjen.

2018. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
48%

Nem trollkérdés, sajnos.


A mostohaanyám ugyanilyen hülyepitsa volt, akit nem érdekelt, hogy az ő gyereke mit csinált, de amit én, abba 99%-ban belekötött.

20 éves voltam, folyamat azon nyávogott, hogy miért élek még otthon, ahhoz képest az ő fia 23 és még otthon lakik.


Undorító kettős mérce.

2018. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom feltűnt-e a fotelharcosoknak, hogy a gyerekek nem az apjukhoz járnak ilyenkor, mert ő otthon sincs.

Talán az erősebb számítógép, a jobb net, vagy jobb kaja vonzza őket oda, de hogy nem az apjuk, az fix.

Kérdező, nyugodtan szólj rájuk, ha ordítoznak, vagy legyen dolgod neked a gépnél.

Legyél határozott, elsősorban a te otthonod a lakás, lesznek szívesek normálisan viselkedni.

Mondom ezt úgy, hogy a lányaimnak is van mostoha-jelöltjük, és nem nagyon bírom a hölgyet :/

2018. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Álljon már meg a menet! Senkinek nem tűnt fel, hogy a házhoz semmi köze az új pasinak? Ő költözött oda a kérdezőhöz. Marhára nincs annyi joga ott, mint neki. És igen, valóban zavaró lehet ennyi kamasz egy helyen. Főleg, ha az apjuk nincs is otthon. Csinálják úgy a programokat, hogy a párod mindig ott legyen. Végülis csak ő a szülőjük. Az anyjukat nem zavarja, hogy suli után hozzátok mennek?
2018. jan. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!