Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 22 éves lányom egy tőle 21...

A 22 éves lányom egy tőle 21 évvel idősebb férfitől vár gyereket! Hogyan fogadjam el ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem...

Egy gyermekem van, egy felnőtt, 22 éves lány. Mindig mindent megadtam neki. Miután szakított a tőle 2 évvel idősebb párjával, összejött az egykori első szerelmével, akiről én úgy tudtam hogy csak barátok voltak. Miután kiderült hogy jóval több volt köztük, és megtudtam hogy 21 (!) évvel idősebb tőle, konkrétan lefagytam. De természetesen beletörődtem, hiszen amúgy sem tudok ezen változtatni...

Ma azonban bejelentette, hogy hamarosan nagymama leszek, mert kisbabát vár a tőle 21 évvel idősebb párjától!! Ezt sajnos nem tudom felfogni...

De tisztában vagyok vele, hogy beleszólnom sem lehet, hiszen nem egy 16 éves kamaszlányom van, akit elhurcolok nőgyógyászhoz abortuszra. Örülök neki hogy nagymama leszek, de azt képtelen vagyok elfogadni, hogy a "vejem" pár év híján velem egyidős...

Mit csináljak?? Hogyan fogadjam el ezt az egészet?


2018. febr. 13. 22:27
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
42%

Nála idősebb, nem tőle. Az mást jelent.


A lányod élete, nem tudod helyette élni, max segíteni neki.

2018. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
62%

"A korkülönbség kevésbé zavarna, mint a tény, hogy 22 évesen megellik a lányom."


Engem meg az ilyen brutális bunkók zavarnak. A huszonkét éves kor- ha nem a semmire szül tökéletes a gyerekvállalásra. Az anyuka teste sokkal jobban bírja a terhességgel járó megterheléseket, változásokat mint mondjuk tíz-tizenöt évvel később bírná. A genetikai betegségek esélye meglehetősen kicsi- max idegileg terhelhetik le az olyan szánalmas alakok, akik szerint gyermeket vállalni az "ellés"

2018. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
17%
Viszont a férfinél már bőven van esély a genetikai betegsékekre,ráaadásul minden a lány nyakába fog szakadni,mert apuka túl öreg lesz ahhoz hogy a gyerekkel labdázzon,futkározzon.De ez legyen az ő gondjuk.
2018. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus, azért egy negyven éves férfit nem kellne temetni még. Van itt nálunk egy ötven plusszos apuka. Ő legalább játszik, meg törődik a gyerekével a fiatalabbakkal ellentétben..
2018. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
68%
Én 10 évesen órákat fociztam apámmal,akkor a szóban forgó apuka lesz 54 éves... De persze biztos nem lesz gond,itt minden férfi csúcsformában van kb 80 éves koráig 😀
2018. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
65%
Pasik nem akarnak baba sirást hallgatni,akkor nem múszáj kef--lni se, persze az már nem jo nekik..
2018. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen ezzel semmi gond, el kell fogadni
2018. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
80%
Tetszik, ahogy felnőttként tekintesz a lányodra, szerintem ez nagyon fontos, és az is, hogy próbálod elfogadni a helyzetet. Biztos vagyok benne, hogy büszke nagymama leszel!
2018. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem fog lelépni a 43 éves férfi a 22 éves lányod mellől. Ő is vágyott családra a koránál fogva is. Ha járt nálad rendszeresen akkor nem tudtad hány éves kb. megítélésére? Nem vagy már 12 éves gyerek aki nincs tisztába az életkorral.

Ha átlagon felüli anyagi körülményei vannak a férfinak nem meglepő..

Örülj neki ebbe semmi rossz nincs.

2018. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
39.válaszoló: mikor már járt hozzánk akkor tudtam hogy mennyi idős, én akkor nem tudtam mikor még csak először ismerkedtek a lányommal. De akkor még azt sem tudtam hogy van neki egy férfi az életében, később pedig csak úgy mondta a lányom hogy barátok, de akkor nem ismertem a pasit. Miután persze összejöttek bemutatta, de egy 10-est most is letagadhat, de 35-nél többnek semmi esetre sem néz ki.
2018. febr. 14. 20:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!