Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell hetekig titkolni a...

Miért kell hetekig titkolni a terhességet?

Figyelt kérdés
Lányom és férje ma reggel újságolták el a hírt, mint kiderült 14 hetes a lányom de nem látszik rajta. Külföldön élnek, most jöttek haza hosszú idő után. A férje szüleinél a héten voltak, ott is most lett elmondva a héten. Nem esett jól, hogy csak most lett elmondva, vagy csak tuldramatizálom?
2018. febr. 24. 12:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
29-es, mostohaanyám is épp ilyen ostoba. Csak akkor segit ha mellette belepfázhat. Nem véletlenül nem beszélek vele már 8 éve ;)
2018. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

29.

De mièrt akarnál már beleszólni a mostohalányod gyereknevelésébe?? 😀

Te nagyszülő vagy, ők meg felnőtt emberek! Te màr túl vagy ezen, hagyd hogy ők is a maguk módján oldják mrg a dolgaikat! A te dolgod, hogy szeresd az unokákat, nevelni nem neked kell!

Jah, és egy normális nagyszülő egyből ugrik, ha az unokájára kell vigyázni, nem dacoskodik, mint egy hülye kamasz (mert azt hiszi, hogy nélküle és a tanácsai nélkül a világ megáll a fejlődésben)!

2018. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
15%

31-es: Én nem érzem magam ostobának.

Nincs kedvem gyerekezni, babázni. Nem is járok oda (mert már az odajárás is beleszólás lenne gondolom), de nem is babázok.

Ez vegytiszta üzlet.

2018. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
41%

32-es, félreértetted.

NEM akarok beleszólni. Megvan a saját életem, a munkám, a saját gyerekem.

Csak a maiaknak beleszólás már az is, ha ránéz az ember a gyerekre.

Anyós felkapta a vizet, én pedig úgy döntöttem, hogy nem foglalkozom az egésszel, tehát így jött ki neki, hogy "nem szólunk bele", de akkor kapcsi sem nagyon van.

Nekem mondjuk nem hiányzik.

(Csak visszahallom, hogy menyecske "senkire sem számíthat". Hát így járt.)

2018. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
88%
Néha jobb is, ha nem számíthatsz senkire, mint egy alkalmatlan nagyszülő, aki azt hiszi ő mindent jobban csinálna.
2018. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
88%

33,34.

Hát,ha csak rád számíthatna, akkor jobb is neki, ha nincs senki... A hátam közepére sem kívànnék egy ilyen megkeseredett embert, akinek minden nyűg!

2018. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
100%

Ezt csak egy olyan Nő értheti meg akinek volt már vetelese !

Első babamnal egyből közöltük anyukámmal és anyosommal a hírt anyukám nem mondta tovább viszont anyósom az egész munkahelyen mindenhol szét kürtölte! 7-8.het táján el is veteltem ! Kegyetlen érzés volt miközben a kórházban vártam a férjemmel és az anyukámmal hogy vigyenek a műtőbe “kaparasra” mert fenn állt a vermergezes lehetősége ! Jobban fajt azt látnom hogy anyukám hogy sírt mint az a tudat hogy elveteltem!

Második vetelesem a dokim csak utólagosan tudta megállapítani annyira korai volt a terhesség! A harmadik terhessegnel a 12.heten mondtuk el hogy úton a baba ! Egy személy tudott róla az anyukám a 7.hettol ha bármi baj lenne és ha a férjem dolgozik betudjam vinni anyukám kórházba ne kelljen akkor magyarazkodnom neki ! Tiszteletben tartotta nem mondta el senkinek !

Anyosomek és mindenki más csak a 12.heten tudtak meg a 16.hettol kezdett el látszodni a hasam ! De a 12.hettol hallgathattam a sok p*csasagot amivel gyilkoltak az idegrendszerem !!!

Ha tehetem ismét így csinálnám ! De külföldön élnek én se mondanám el telefonon csak személyesen !!!

Lehet hogy számodra rossz érzés de a mérgelődés helyett inkább orulj a lányod boldogságanak és az unoka érkezésének :)

2018. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Biztos nem akartak rosszat. Személyesen szerették volna közölni a jó hírt. Hogy néz ki,hogy kapsz egy üzenetet... Örülj! Nagyi leszel! Nekünk nagyon jó a kapcsolatunk a szüleinkkel,de nem mondtuk el egyik terhességet sem a 12.hét előtt. Most is kismama vagyok,a 8.hétben járok,de csak a férjem tudja. Kivártuk,hogy biztos legyen a baba. Nem akartuk,hogy a bejelentés után derüljön ki,hogy valami baj van.
2018. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Itt néhány szülöi megnyivánulás láttan,áldjuk az eszünket h nincs semmi kapcsolatunk egyikünk szüleivel se,jo okkal. De tuti nem vinném a gyerekem olyan nagyihoz aki keserü és utálja az unokáit,de az ilyen a gyerekeit is utálja nem h az unokákat, ezért nincs része családi életben,ki marad belőle és inkább fujjog rájuk h nélküle is megvannak,sőt jobban is hisz nincs mérgezve általa a levegő. Itt iszonyatosan sok keserü nő válaszolgat..
2018. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nem is járok oda,gondolom nem is hivnak.. Meg ha nem pofázhatsz bele mindenbe oda se mész a gyerekdhez az unokádhoz,ez is téged minősit. De ők csak jobban járnak.
2018. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!