Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apáéknak fizetniük kell sok...

Apáéknak fizetniük kell sok pénzt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztytársam szemüvegére én idióts véletlen ráálltam és 50ezer forintba kerül 1 új...

Hogy közöljem velük? Nagyon megbántam több napa idegeskedek, félek mit reagálnak mert ez sok pénz.. De ha mondom nekik hogy nyáron ledolgozom és odaadom nekik attól se lesz sokkal jobb . hogy mondjam el nekik? Félek hogy mi lesz... Tudom hogy magamnak csináltam és az én hibám.. Egyedül anyáékat sajnálom hogy most fizethetik :/



2018. márc. 14. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de van olyan szemüveg, ami ennyibe kerül minden luxus nélkül, mert annyira problémás az üveg hozzá. Persze nem biztos, hogy ebben az esetben is ilyenröl van szó, de nem is kizárt.
2018. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 A kérdező kommentje:
Hát 30 a legolcsobb keret azt mondta ehhez, és a lencse az meg 9-9ezer
2018. márc. 14. 21:03
 13/90 anonim válasza:
83%
Mondd el nekik, és azt is, hogy nyáron ledolgozod, mert te csináltál butaságot és ki fogod fizetni. Lehet mérgesek lesznek, de majd megbékélnek.
2018. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
77%

Nem utolsó, az a normális ha mindent ráhagyunk a gyerekre, és bármekkora hülyeséget is csinál elvisszük helyette a balhét mert a szent gyermeknek joga van idiótának lenni.


Kérdező: én hamar túlesnék a dolgon. Balesetek előfordulnak, én nem haragudnék meg rád, de minél hamarabb beszélni szeretnék az osztálytárs szüleivel, esetleg részletfizetést kérve.

2018. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:
Reméljük, de mindenképp vissza akarom nekik adni mert jo sok pénz én meg nem akarom hogy miattam legyenek pénzügyi gondjaik..
2018. márc. 14. 21:04
 16/90 anonim ***** válasza:
32%

Hát 30 a legolcsobb keret azt mondta ehhez, és a lencse az meg 9-9ezer

Beszélj a szülőkkel,lehet ólcsobb az a szemüveg és ő kicsit nőveli az árat saját zsebre..

2018. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
28%
Én ma vettem szemüveget, 15000 Ft volt a keret és nem ez a legolcsóbb, mégis jól néz ki. Az ofotértban van 30%-os kedvezmény, Összesen az egész szemüvegért 26 ezret fizetek (majd, ha kész lesz).
2018. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
39%
Ja, és vékonyított a lencse, úgyhogy az sem a legolcsóbb.
2018. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy konkrétan az a szemüveg 50 ezerbe került és konkrétan az a keret 30-ba. Az is biztos, hogy nem véletlenül ezt a keretet választotta, nyilván ez állt legjobban, ez tetszett neki legjobban. Ha az én szemüvegemet törné össze valaki, jól nézne ki, ha a kártérítés megtárgyalásakor még neki állna feljebb, hogy leszek szíves olcsóbb kerettel is beérni, minek 30 ezres, amikor van 10-ért is.


Viszont a szülőknek beszélniük kell egymással mindenképpen mielőtt a végső összegről benyújtod a szüleidnek a számlát. A szemüvegre is lehet biztosítást kötni, meg kell tudni, hogy erre nem volt-e, illeve a szüleidnek is lehet olyan biztosítása, ami hasonló károkozáskor fizet.

2018. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
93%

Hát necces. Vékonyítottat amúgy nem lehet minden dioptriához, vagy kerethez kérni.


Nekem csak a lencse csere 20 ezerbe kerül Visionben.


Amúgy ez a keret kérdés. Mégis csak hordania kell, nem választhatja a legolcsóbbat. Nem tudni, milyen anyagi helyzetben vannak, de nem hiszem, hogy évente cserélik a szemüvegét. Azért nem jó dolog kicseszni a sráccal, hogy kapsz egy ocsmány keretet, legyen az is jó.

2018. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!