Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apáéknak fizetniük kell sok...

Apáéknak fizetniük kell sok pénzt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztytársam szemüvegére én idióts véletlen ráálltam és 50ezer forintba kerül 1 új...

Hogy közöljem velük? Nagyon megbántam több napa idegeskedek, félek mit reagálnak mert ez sok pénz.. De ha mondom nekik hogy nyáron ledolgozom és odaadom nekik attól se lesz sokkal jobb . hogy mondjam el nekik? Félek hogy mi lesz... Tudom hogy magamnak csináltam és az én hibám.. Egyedül anyáékat sajnálom hogy most fizethetik :/



2018. márc. 14. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
69%
A másik meg a részletfizetés. "A gyerekem eltörte a te gyereked szemüvegét, adjá' má' kölcsön nekem pénzt." Vagy úgy gondolják, addig majd a másik gyerek részletekben lát? Vagy egyszerűen csak nem néz?
2018. márc. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
89%

"Én a helyedben letagadnám az egészet, és nem fizetném ki a szemüveget."


Gratulálok. Szerencsére azért van még korrekt emberek ebben az országban.

2018. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
42%
Hát, én is szemüveges vagyok és tesi óra után, eszembe nem jutott volna, hogy letegyem a padra a szemüvegemet, pláne, ha ilyen drága. Ahogy én is a padon ülök, úgy bárkimor "lezuttyanhat" mellém valaki a padra. Vagy leveszem a pólót úgy, hogy rajtam marad a szemüveg(nem olyan keptelenség ez, persze azért a pólótól is függ), vagy megkérek valakit, hogy fogja meg, amíg "lekapom" a pólót. És azért 50 000ft- os szemüveghez, már egy szemüvegtokot sem árt kéznél tartani. Persze nyilván a kérdező is hibázott, de azért igazából, ezt kezzen "hozták össze", tehát a felelősség is megoszlik.
2018. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
32%
kezzen= ketten
2018. márc. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
50%
#43, értjük, hogy neked csak picit rossz a szemed, úgyhogy dögöljön meg mindenki, akinek rosszabb, bibibí. Nem várhatod el, hogy emberek lábujjhegyen éljék az életüket, csak hogy te nyugodt lélekkel törhess-zúzhass. Lófszt oszlik meg a felelősség.
2018. márc. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
37%
#45: Nem barátom, nem olyan picit rossz a szemem, éppen ezert vigyázok a szemüvegemre és nem teszem egy ülőalkalmatossagra, mert hátha ráülnek. Ugyanezen okból teszem tokba, amikor leveszem.
2018. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok a barátod, és attól, hogy pofátlankodsz, nem lesz jobban igazad. Mivel úgy beszélsz az 50 ezres szemüvegről, mint valami a tiédnél még jobban védendő értékről, de, neked csak picit rossz a szemed.
2018. márc. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
14%
Amúgy nyilván csak hazudozol, az előző hozzászólásodban pont hogy nem tetted tokba, ha levetted. Eleve nem volt életszerű, amit írsz, de így már aztán pláne.
2018. márc. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
48%
#47: Nem, kedves nem baratom, bőven eleg lett volna, ha csak annyira vigyáz a szemüvegére, mint én. Tudod, ammire szükségem van a látáshoz, arra vigyazok, bármennyibe is kerül.
2018. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként előző hozzászólásomban nem azt írtam, hogy én mit tettem, hanem hogy az illetőnek mit kellett volna tennie. Tanulj meg szöveget értelmezni.
2018. márc. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!