Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apáéknak fizetniük kell sok...

Apáéknak fizetniük kell sok pénzt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztytársam szemüvegére én idióts véletlen ráálltam és 50ezer forintba kerül 1 új...

Hogy közöljem velük? Nagyon megbántam több napa idegeskedek, félek mit reagálnak mert ez sok pénz.. De ha mondom nekik hogy nyáron ledolgozom és odaadom nekik attól se lesz sokkal jobb . hogy mondjam el nekik? Félek hogy mi lesz... Tudom hogy magamnak csináltam és az én hibám.. Egyedül anyáékat sajnálom hogy most fizethetik :/



2018. márc. 14. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem te vagy a hibás. A szemüveget bele kell rakni a tokjába öltözéskor és nem lép rá senki. Amúgy nem is nagyon engednek tesizni senkit szemüvegben a balesetek miatt.
2018. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
27%
Azt azért tegyük hozzá, hogy az "átlátszó" messze nem azt jelenti hogy láthatatlan... :)
2018. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
Elmondtad már?
2018. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem, miért az ülésről van szó, mikor a kérdező rálépett. Ha a szemüvegemet leteszem a padra, magam elé, akkor figyelem, hogy el tudjam kapni, ha valaki seggel közeledik a pad felé. Az egy valós veszély, és ha ráülnek, 100% az én hibám. De ha valaki padokon ugrál... ne a majmokhoz igazodjunk már.
2018. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
78%
De nem teszem le a szemüvegemet soha, egy pillanatra se oda, ahol nincs biztonságban.
2018. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim válasza:
79%
Kényes kérdés.. te is hibás vagy, és a másik gyerek is. A pad nem arra való, hogy azon közlekedjünk. Viszont egy ilyen kényes darabot, mint a szemüveg, nem rakom le csak úgy a padra, tok meg minden nélkül.. akár rá is ülhettel volna, vagy a taskadat is rárakhattad volna véletlenül.. szerintem az okozott kár felének megtérítese lenne az igazságos. 50-50 százalék arányban. Így mind a ketten megtanulnátok a leckét; te azt, hogy nem futkarozunk a padon, amire más a táskáját, ruháit teszi, vagy ráül, a másik gyerek pedig hogy felelősek vagyunk a saját cuccainkért, előrelátónak kell lenni, n széthagyni.
2018. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
43%

De előttem a padon biztonságban van, mert oda nem tud leülni senki, mivel a hely előtt állok. Ahogy öltözésnél is oda dobtam le a ruháimat, csak a végén akasztottam fel, nem akartam egy szál semmiben nyújtózkodni.


Komolyan az a normális, hogy számítsak rá, hogy valami retardált a padon ugrál? Igazodjunk a legostobábbhoz?

2018. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
22%
Te szemüveges vagy, előző?
2018. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mi volt, kérdező. érdekel a sztori!
2018. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező, én azt is szívből javaslom neked, hogy az ügyet vigyétek az osztályfőnök elé is.


Ugyanis van egy olyan érzésem, hogy a szüleid, akik téged ilyne lelkiismeretesnek (nem tökéletesnek) neveltek, maguk is gondolkodás nélkül hajlandóak lennének a teljes árat valahogy megtéríteni, mert a becsületük előrébb való, mint az igazság keresése.


A károsult gyerek szülei vagy normálisak, és akkor úgysem engedik, hogy egyedül a te családod vállalja a felelősséget, vagy kihasználják a helyzetet.


Az osztályfőnök ismeri az öltözőbeli körülményeket, amiket mi nem, és remélhetőleg van olyan tekintély,e hogy ha nem tartja igazságosnak csak rátok verni az egész összeget, akkor tud hatni a szülőkre.

2018. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!