Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudom szeretni a...

Miért nem tudom szeretni a férjem gyerekét?

Figyelt kérdés
Van kettő fiam imádom őket. A férjemnek előző házasságából született egy fia. Elfogadtam, de semmit sem érzek iránra. Olyan mintha a szomszéd kisfiú jönne át játszani. Miért van ez?

2018. márc. 25. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
Mert ezek olyan nagy szabályok, hogy a konyhában eszünk ülve. Nem hozzuk be a poharat mert kiömlik a szőnyegre, ágyra. Reggeli, ebéd előtt nem eszünk csokit. A cipőt leveszük ahogy bejövünk. Evés előtt kezet mosunk. Volt olyan, hogy elmentek kettesben, után azt mondta , hogy ő itt meg ott volt és rossz esett a másik kettőnek.
2018. márc. 28. 10:44
 52/63 A kérdező kommentje:
Ez miatt a probléma miatt ment el az a kis szeretet is felé. Felül az etető székbe , pedig tudja, hogy a kicsi eszik benne és azt mondja , hogy én vagyok a főnök itt eszem. Én úgy érzem ez egyre rosszabb. Nekünk is parancsolni akar. Azonnal hozd ide. A gyerekeim kisebbek de nem mernek így viselkedni. Szomorú de a nyugalom miatt örülök ha nem jön ide. Tudom,hogy csak egy gyerek de nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2018. márc. 28. 13:32
 53/63 anonim ***** válasza:
Az h elbeszélgettek vele, h amit csinál bántó, és mosolyogva megkérdezni, h tudna e kedvesebb aranyosabb lenni. Elkényesztetett gyerek. Nálunk a nagyanyja kapatta el a pasim gyerekeit, mondjuk nem volt velük ilyen baj, max csak a kajában válogattak, meg adták a drótot le a nagyanyónak. De ott mindent lehetett, és ha rájuk szólsz akkor te vagy a gonosz. Nem könnyű idegen gyereknek jópofizni, főleg ha hülye mintákat hoz otthonról. De lehet jó kapcsoalt is ha a gyerek aranyos.
2018. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy meg a saját gyerekeidnek megmondhatod h nem a pasid a gyerekével elmennek ide oda,és akkor nem idegesíted magad rajta. a te gyerekeid, kibirják, nem halnak bele, hozzászoknak. Ne nyűglődj ezen. Ők sem kapohatnak meg mindnet!
2018. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
Párom dolgozik, hétköznap mire hazaér fürdés van. Utánna ad nekik puszit és ő is pihen. Most ha hétvégén itthon van akkor is menjen el, nekem szüleim messze laknak ritkán segítenek. Hétvégén nem csak a gyerekekkel velem is szeretne időt tölteni. Nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2018. márc. 29. 06:31
 56/63 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettünk vele és tudja, hogy mi az amit nem szabad de mégis csinálja és röhögött a képünkbe.
2018. márc. 29. 06:33
 57/63 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk h a párod gyerekének is baromi nehéz elmenni a mostohaanya es mostoha testverek köze , tedd magad a helyébe !

Gondolod h otthon érzi magát , mint az anyukája mellettt ?

Nem .

Baromi nehéz neki . Kompenzál ahogy tud , azért dicsekszik , úgy érzi alulmarad a masik kettövel szemben

Azt hogy nem csiped a gyerek megérzi és nem érzi magát biztonságban

Nem kell szeresd , de ahogy Popper Peter mondta , lehetsz korrekt legalább

Ne felejtsd el , a sors mindent visszafizet , sajnos , tapasztalat

2018. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
83%

szerintem úgy beszélsz róla mint egy gonosz szörnyetegről. egy ötéves gyerekről van szó, akinek kéthetente egyszer van apja, és akkor is idegenként csöppen egy másik családba, ahol nem szeretik, még egy nyomorult puszit sem kap. Érzi, hogy más, nem csoda, ha nem viselkedik mintagyerekként.

Te vagy a felnőtt, neked kellene nyitnod. Még idegen gyerekeket is megpuszilok, ha olyan a helyzet, nem hogy egy családtagot. Miért olyan nehéz ez, hogy lehet egy ötévest így gyűlölni. Nem tehet róla, hogy megszületett, létezik. Te viszont, ha ennyire nem tudod elviselni a helyzetet, tehetsz róla, hogy ilyet választottál.

2018. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudja elviselni , mert nem ö szülte , számára kakukktojás és keresi a kákán a göcsöt menti a mundért hogy miert gané
2018. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
66%
Erre szoktam mondani, hogy szerencsés az a gyerek, hogy nem “szereted” legalább eggyel kevesebb felnőtt van a közelében aki hazudik neki. Nem biztos hogy te vagy az érettebb tudod. Bocsi
2018. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!