Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyám? Szerintem nem

Normális anyám? Szerintem nem

Figyelt kérdés

Anyámnak az a baja hogy 2 hét alatt 14 nap alatt elhordtam keményen 4 db farmert


Anyám ma kérte a szennyest hogy ma indítja a mosógépet dobjuk be amit még úgy gondolunk.Viszek oda 2 farmert és +2 meg már bedobtam a szennyes kosárba.

Anya válogatja a ruhákat színes tarka fehér, egyszercsak nagy üvöltözés hogy én mit képzelek magamról mi a fenéért kell nekem 4 db farmer a 2 hétre ,szerinte 1 db farmer elég 3 hétre merthogy ő úgy hordja,és ő több farmert nem akar meglátni többet ez volt az utolsó hogy ő 4 db farmer mosott



2018. márc. 30. 14:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk két gyerek van.

Naponta 2x is megy a mosógép.

2018. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%

Ha annyira izzadós vagy, ahogy írod, akkor majdhogynem még kevés is két hétre 4 nadrág.


Őszintén szólva nem értem anyukádat, de mindenkinek más a heppje. Én meg azon akadok ki, hogy a fiamnak étkezés után még a talpa is, háta is, feneke is rizses, lehet, anyukádat meg ez nem zavarná.


Nem védeni akarom, csak tényleg úgy tűnik, hogy neki a mosásra megvan a saját rendszere, csuda tudja, hogy mossa a farmerokat, lehet, hoyg kettő még elmegy a többi színessel, de négy már megtölti a gépet, akármi, ezt csak ő tudja.


nekem nincs ilyen rendszerem, de mindenkinek, ismétlem, mindenkinek van valami bogara, azért ennyiből még nem mondanám rá, hoyg nem normális:)

2018. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Két naponta tiszta ruha,alap,munka helyre azért igényesen kell bemenni,ezért van tényleg ennyi szagos ember,és még a környezetétől is elvárná az igénytelenséget az ilyen sajnálatos módon. :O Gondolom ezek bugyit is hetente váltanak..
2018. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én minden nap fürdők tisztálkodok dezodor spré parfüm

A poloimat naponta cserélem és a nadrágokat is

Már rosszul vagyok hogy anyám ezért üvölt

2018. márc. 30. 15:13
 15/22 anonim ***** válasza:
20%
Szünet van.. újabb szülőt mocskoló kamukérdés. Ja, és persze azért szolgáltatod ki magad, mert ne hagynak mosni....
2018. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%
Nincs mindenhol szünet.
2018. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%

Simán hihető feltevés.

Annyi ápolatlan ember van.

Nők műkörömmel, műszempillával, de a hajuk tocsog a zsírban. Büdösek, igénytelenek.

Nyilván ilyenné nevelik a gyerekeiket is.

2018. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Én meg egyszerűen nem értem, hogy két darab nadrágon miért kell ennyire kiakadni. Komolyan, egyes embereknek ez a legnagyobb problémájuk, hogy kettővel több nadrág megy a mosásba? És képesek ezért üvölteni? Nevetséges!
2018. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ebben nincsen semmiféle kamuzás

Gyere el hozzánk azt majd meglátod te is

2018. márc. 30. 15:41
 20/22 anonim válasza:
65%
Én már nem is akarom érteni a dolgot... Nálunk egy fordítva szokott lenni... Na nem egészen. A farmerek terén nem szokott lenni vita, de ha mondjuk egy melegítőt egyszer veszek fel, aztán az ágyam végén várja, hogy majd valamikor megint szükség legyen rá, ő arra van kiakadva.
2018. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!