Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyám? Szerintem nem

Normális anyám? Szerintem nem

Figyelt kérdés

Anyámnak az a baja hogy 2 hét alatt 14 nap alatt elhordtam keményen 4 db farmert


Anyám ma kérte a szennyest hogy ma indítja a mosógépet dobjuk be amit még úgy gondolunk.Viszek oda 2 farmert és +2 meg már bedobtam a szennyes kosárba.

Anya válogatja a ruhákat színes tarka fehér, egyszercsak nagy üvöltözés hogy én mit képzelek magamról mi a fenéért kell nekem 4 db farmer a 2 hétre ,szerinte 1 db farmer elég 3 hétre merthogy ő úgy hordja,és ő több farmert nem akar meglátni többet ez volt az utolsó hogy ő 4 db farmer mosott



2018. márc. 30. 14:07
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
66%
Farmert én is elhordok hetekig, egyáltalán nem büdösödik, akinek meg igen, az csinálja ahogy neki jó. És nem vagyok igénytelen, és büdös se. Mindenki más, de olyan családban nem tudnék élni, ahol naponta megy a mosás az fix.
2018. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, ki volt, de pont nemrég láttam egy standup-ost, aki erről beszélt, hogy felsőt naponta cserélünk, de gatyát, ami a seggünkön van, azt elhordjuk sokáig. Ez szerintem tök undorító.
2018. márc. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!