Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mamámnak a pénzét *elköltöm*...

Mamámnak a pénzét *elköltöm* minden hülyeségre?! Már lelkiismeret furdalásom van

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben a hónapban 3x2000 ft-s felsőt kaptam, és a 7500 ft-s ballagási ruhámat. Tegnap elmentem barátommal moziba, kértem mamám hogy váltsa fel a gyűjtött százasaim (össz pár ezer), de ki volt akadva hogy folyamatosan csak a pénzt szedem el tőle. Fiúmnak csak nem mondhatom, hogy ne haragudj de mamám sajnálja tőlem a pénzét.

Fél éve minimum, hogy nem kértem semmiféle nagyobb dolgot, inkább apróságokat, tegnap meg aazon veszekedett velem hogy a pénzét veszem el.

Hozzáteszem kapok minden hónapban zsebpénzt, de most gyógyszerekre költöttem, olyanokra amikről mamám nem tud. Apukám meg konkrétan le se xar, őt inkább hagyjuk..

Jogos hogy mamám azzal piszkál és már lelkiismeret furdalást okoz azzal hogy *elköltöm* a pénzét?!

14/l vagyok, diákmunkára minél előbb el fogok menni, majd akkor talán nem fogok néha kölcsön kérni tőle.



2018. ápr. 8. 08:44
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Örülj a mamádnak mert úgy látszik csak rá számíthatsz.

Egyszer lecseszett nagy ügy.Le fog még máskor is.

Ez legyen a legnagyobb problémád.

2018. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
87%
Azért valld be,ha ezt így leírod rendesen,nem kaptál volna negatív válaszokat az elején. Így már azért más,jobban belegondolva sajnállak,hogy ilyen intim témákat egy idősebb asszonnyal kell megbeszélned. Abban viszont igazuk van a többieknek is, hogy nem a mamád dolga lenne ezek rendezése,így felé ne legyenek olyan nagy elvárásaid,idősebb embernek sem könnyű azért egy kiskamaszt nevelni- ezt lásd be Te is. És azért a diákmunkával csak annyit- ne menjen a tanulás rovására! De pl korrepetálást kisebbeknak vállalhasz 1-2 órát - így pl azt a 4000ret magadnak is megkeresed 1 hónapban.
2018. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Tényleg csak rá számíthatok.. Asszem....

Viszont nem annyira öregasszony azért:D

És az elején ezeket nem nagyon akartam volna leírni..

2018. ápr. 8. 19:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!