Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum nem fogadja el a barátom...

Anyum nem fogadja el a barátomat, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Még szeptemberben találkoztam a neten a barátommal, mindketten játszottunk 2 játékot. Ő az, akivel a legjobban hozzuk ki egymásból. Úgy érezzük, megtaláltuk a másik felünk. Január óta vagyunk együtt, hamarosan már 4 hónapja. Augusztusban én leszek 17, ő 20. Sajnos távkapcsolatban élünk, van köztünk 230km. Egyszer már találkoztunk, de mivel ő majd 200 kilométert utazott értem, röpke 5 órát tudtunk csak együtt tölteni. A szándékai tudom hogy komolyak, ő még akár hozzánk is felutazna, csakhogy láthasson. Anyám mégis csak azt látja benne hogy az úgy is csak "arra" megy. Pedig vár rám ameddig kell, mondta hogy nem siettet semmit. Én szűz vagyok, ő nem. Eddig csak februárban találkoztunk, és már nagyon hiányzunk egymásnak, de nyárig várnunk kell mindenképp, mert ő most érettségizik, és én akarom hogy inkább arra koncentráljon. Nyáron aztán fel utazna hozzánk, csak meg kéne győznünk anyám arról hogy neki nem a szex a lényeg, valahogy látnia kéne hogy komolyan gondolja velem, és rávenni hogy megengedje. Amit még tudni kell hogy akár keresne valahol a környéken szállást, nem kellene nálunk aludnia. Csak akkoris napközbe együtt lehetnénk, egymás mellett.

2018. ápr. 22. 19:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

A válaszolók nagy része 15 körüli, így még nem sokat tudhatnak a valódi kapcsolatokról, de segítek: 4 hónapig a neten beszélgetni és ténylegesen, a valóságban együtt lenni egy hús-vér emberrel TELJESEN MÁS. Ég és föld.

Lehet ezért lepontozni, meg utálni, de az online beszélgetés NEM párkapcsolat.

Még jó, hogy vár rád, hiszen még nem is ismeritek egymást.

230 km nehogy már akadály legyen egy 20 éves, felnőtt embernek. De még egy 17 évesnek se. Ennyire ne legyetek már szerencsétlenek, hogy 4 hónap alatt egyszer tudtátok csak megoldani, hogy egyikőtök utazzon 2x2 órát.

Az érettségi meg május-június... nem is értem, 20 évesen érettségizik? Na nem ez a lényeg, de az még 2 hónap.

Ha fél év alatt egyetlen napra sem tudtátok (vagy nem akartátok...) megoldani, hogy együtt legyetek, akkor ez minden, de nem kapcsolat.

Mégis hogy képzelitek a jövőt? Majd évente 1x taliztok, amikor anyukáitok megengedik, amúgy meg cseteltek a LoL-ban? Nagyon romantikus.

Nem csodálom, hogy anyukád ennyire félt, elképesztően naiv vagy. Ha a "pasid" annyira odalenne érted, akkor bizony megoldaná, hogy legalább havonta egyszer lásson.

A helyzetet elnézve anyukádnak lesz igaza... már ha egyáltalán megérsz annyit a srácnak, hogy egy kis szexért leutazzon hozzád.

Nőj fel, kislány, nagyon rózsaszínben látod a világot...

2018. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Mi ez a hülyeség, hogy azért nem tudtok találkozni, mert gimibe jártok? Péntek délutántól vasárnap estig a számítógépezés meg játszás helyett nyugodtan találkozhatnátok, ha annyira akarnátok...
2018. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Az utolsó kettővel totálisan egyet értek.
2018. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Mit fogadjon el rajta? Nem is a barátod, csak néha beszéltek neten! Ez nem kapcsolat.
2018. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem párkapcsolat,legfeljebb ismeretseg,barátság.
2018. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan ez nem kapcsolat...

Èn 17 évesen ismertem meg egy pasit, ő 24 volt. 2 hónapig beszéltünk neten, majd élőben is, összejöttünk. Már akkor éreztem hogy teljesen màs mint neten. Én akkor érettségiztem, ő dolgozott össze-vissza beosztásban, 100 kmre voltunke egymástól szóval kb heti egyszer találkoztunk 3-4 óra hosszára, néha ottaludtam nála. De ezen kívül napi 2-3 órát telefonáltunk. Majd érettségi után, kb 5 hónapnyi jàrás után összeköltöztünk. 2 évig húztam mellete. Marha sz@.r volt. Teljesen màs volt mint összeköltözés előtt. Kiderült hogy egy lusta barom@rc, aki egy szendvicset nem csinál meg magának, a nőt pedig berendezési tárgynak tekinti. Pedig amikor még csak neten beszéltünk, egy nagyon aranyos, visszafogott kissrácnak tűnt.

Szóval "hajrá".

2018. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat? :D ha ha ha...
2018. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
14%

Pff, lám, a jó magyar emberekből dől az optimizmus. :D Én is neten ismertem meg a barátom, aki akkor még másik országban lakott, de 8 hónap elteltével Mo.-ra költözött értem. 3 év telt el, minden tökéletes köztünk. Szóval ilyen is van. Már csak ebből a putri országból kell elpucolnunk mihamarabb.


A 10-est nem is értem. Ha mondjuk a kérdező a fiúval az egyetemen jön össze, akkor talán tudni fogja, hogy hajlandó-e majd mosogatni? Csak a neten léteznek lusta és gonosz emberek vagy mi? Ha szemtől szemben állsz valakivel az utcán, jobban belelátsz a személyiségébe, mintha az interneten találkoznál vele?


A válaszadók többsége valami fantasy birodalomnak láthatja a netet, tele gonosz emberekkel. :D

2018. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

De emberek, bem az volt a kérdés hogy ez kapcsolat vagy sem. Tudjuk mi hogy ez nem rendes párkapcsolat, amint mondtam, távkapcsolat. És nem abból áll a beszélgetésünk hogy chatelünk lolban, már nem is szoktunk játszani, csupán neten videochatelünk. Az meg hogy miért nem tudjuk megoldani hogy talizunk? Én mint gimnazista, tiszta ötös tanuló elég sokat tanulok, ugyanis célom egyetenre jutni. Ő pedig még mindig 19 évesen érettsegizik, csak augusztusban lesz 20, és ennek pedig nem az az oka hogy valami idióta lenne, hanem koraszülöttként egy évvel később lett feladva, és 3 év szakma után 2 év érettségin van, és ő is négyes/ötös tanuló. De ez majdnemhogy lényegtelen. Az meg hogy miért nem oldja meg hogy találkozzunk? Jos kérdés lenne. De ő el jött volna márcizs elején és végén is, mikor nekem szünetem volt. De épp ez a gond, hogy anyám szinte esélyt se ad hogy megismerje. Plusz ha rontanák valamiből suliba, rögtön rá fogná hogy a barátom miatt van, ezért is döntöttünk ez mellett hogy majd nyáron eljön több napra. És ha úgy van, ő el jött volna akár 1 napra is, de egyszerűen kivitelezhetetlen. Jogosítványa ugye nincs. Anyuja, apuja dolgozik. Kaposvárról reggeli busszal felutazik Győrbe, 11 előtt bentvan. Hozzánk busz onnan csak 1 után jön. Oké, kivárja. De vissza már nem megy úgy busz hogy elérje azt, ami menne neki vissza. És ezért is van azon, hogy minél hamarabb meglegyen a jogsija.

Olyanokat is kaptam, hogy nem derül ki így a másikról hogy milyen. Persze, tudom hogy más valakivel együtt élni, de akkorse az a módja hogy valakivel rögtön összeköltözni. Mint említettem, egyetem alatt ha úgy alakul össze tudnánk költözni, addig ő is még el végez egy 2 éves képzést, és suli mellett el kezd dolgozni hogy mindez megvalósítható legyen. De addig is a legtöbbet akarjuk kihozni ebből az egészből, mert attól még hiányzik az, hogy veled legyen a másik. És ez itt a gond, hogy anyum ketrecben akar tartani, neki senki se jó. Exem se bírta, pedig korombeli volt, és 4 házzal arrébb laknak, szüleit is ismeri, és nem volt az a bulizós csajozógép. És ez igazságtalan, ez az előítéletesség.

2018. ápr. 23. 00:04
 20/23 anonim válasza:
0%

Nem mondatam, hogy attól, hogy a neten beszélnek már kapcsolat. Azt mondtam, hogy botorság azt mondani, hogy nem ismerik egymást.

Igen, a mosogatásra való hajlandóságot is lehet a személyiség részének tekinteni. De ez egy apróság. Ez ilyenek majd kialakulnak. Amíg az utcán megismert illetővel sem költöztél össze, addig róla sem tudod, hogy fog-e mosogatni.


Ha valaki kicsit érdeklődik, itt egy videó, hogy tud egy brit és egy ausztrál összeköltözni, miután megismerkedtek az interneten:


https://www.youtube.com/watch?v=F7NYEdhpj4o

2018. ápr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!