Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum nem fogadja el a barátom...

Anyum nem fogadja el a barátomat, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Még szeptemberben találkoztam a neten a barátommal, mindketten játszottunk 2 játékot. Ő az, akivel a legjobban hozzuk ki egymásból. Úgy érezzük, megtaláltuk a másik felünk. Január óta vagyunk együtt, hamarosan már 4 hónapja. Augusztusban én leszek 17, ő 20. Sajnos távkapcsolatban élünk, van köztünk 230km. Egyszer már találkoztunk, de mivel ő majd 200 kilométert utazott értem, röpke 5 órát tudtunk csak együtt tölteni. A szándékai tudom hogy komolyak, ő még akár hozzánk is felutazna, csakhogy láthasson. Anyám mégis csak azt látja benne hogy az úgy is csak "arra" megy. Pedig vár rám ameddig kell, mondta hogy nem siettet semmit. Én szűz vagyok, ő nem. Eddig csak februárban találkoztunk, és már nagyon hiányzunk egymásnak, de nyárig várnunk kell mindenképp, mert ő most érettségizik, és én akarom hogy inkább arra koncentráljon. Nyáron aztán fel utazna hozzánk, csak meg kéne győznünk anyám arról hogy neki nem a szex a lényeg, valahogy látnia kéne hogy komolyan gondolja velem, és rávenni hogy megengedje. Amit még tudni kell hogy akár keresne valahol a környéken szállást, nem kellene nálunk aludnia. Csak akkoris napközbe együtt lehetnénk, egymás mellett.

2018. ápr. 22. 19:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
41%

27 évesen a neten ismerkedtem meg a párommal.

Fél évig csak cseteltünk, de az elsö igazi randiig NEM mondtuk hogy kapcsolatban vagyunk, noha már mindent! tudtunk egymásrol, és tényleg szr dolgokban is egymás mellett álltunk.

De addig csak "barátok" voltunk.


Amugy nyugi, gyerekszerelem, elöbb-utobb úgyis szakitotok, ha nem tudtok rendszeresen! együtt tölteni orákat is.


Más, a srác 20 éves, nagy valoszinüséggel van amott kapcsolata (de tuti dug csajokat), nem fog várno egy gyerekre éveket, akit tiltanak töle.

2018. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez NEM távkapcsolat, maximum valami haverság.

Távkapcsban rendszeresen! találkoznak a felek, itt a husz éves felnőtt szrik a fejedre, olyan nincs hogy 250 km-t nem tud utazni. :) Dehogynem tudna, egyszerüen nem akar energiát pazarolni rád.

2018. ápr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
80%

Ami tehettek: felmegy szombat reggel, találkoztok,majd kivesz egy hotelszobát, majd vasárnap megint találkoztok és este/délután hazamegy.

Ez egy 19 évesnek szerintem ez eszébe kellene, hogy jusson.


Én megértem anyudat, de téged is. Ha anyud nem akarja elfogadni, akkor ez ellen nem tehettek most még semmit. Ha valóban bekövetkezik az, amiket itt leírtál és évek múlva is együtt lesztek, majd megenyhül.


(Egyébként -bár nem ismerem a srácot-, én is úgy gondolom, hogy biztos van olyan alkalom, akkor lányokkal találkozik szexuális célból. Az ő korában a szexualitás normális és egészséges.)

2018. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!