Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem kell bocsánatot kérnem?

Nekem kell bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés
Anyukámmal összevesztem. Nem engedte hogy ott aludjak barátnőmnél ezért barátnőm anyukája felhivta az én anyukámat de nem nagyon akarta felvenni ezért mondtam neki hogy ez kicsit bunkóság ha veszik a fáradtságot hogy felhívják akkor vegye fel mert úgy illik. Végül felvette de barátnőm anyukájának is azt mondta hogy nem aludhatok ott. Kicsit szomorú voltam emiatt de elfogadtam nehezen. Aztán mivel születésnapot ünnepeltünk volna, ezért barátnőm mindent eltervezett. (buli, torta stb gondolom) és ez csak mégjobban fájt és felidegesítettem magam miatta mert lelkiismeretfurdalásom is volt így ez mégjobban rá tett egy lapáttal. Becsaptam a szobám ajtaját és azóta nem nagyon beszelünk anyummal. Tegnap elakartam menni valahova de nem engedett és most szobafogságot kaptam. Szerintetek?

2018. máj. 20. 09:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
88%
A lányunk múlthéten aludt a barátnőjénél. 7éves.
2018. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%

67%-os, itt szerintem nem az áll fenn, hogy "jó oka volt rá". Akkor gondolom, mondta volna a jó okot.

Az én szüleim se engedtek el soha sehova, se ott aludni, se nagyobbként (16-18) szórakozni a faluba (ahol olyan "rossz" a közbiztonság, hogy nem zárjuk kulcsra a bejárati ajtót). Indoklást sosem kaptam, de a középiskola utolsó évében már nem is kérdeztem őket, csak szöktem, mert tudtam, hogy úgyse engedik meg, így meg nem tudták meg, nem fáj nekik :) Olyan nincs, hogy valaki élete végéig anyuci jó kislánya legyen, ha értelmetlenül tiltják, akkor hazudni fog, ahogy én is tettem, és sok társam is. Itt jegyzem meg, hogy ha volt okuk tiltani, akkor azt elmondták, és olyankor általában beláttam, hogy igazuk van. De itt nem volt okuk :)

A másik, hogy már felnőtt vagyok, hét éve külön élek, saját lábon, annyit bulizhatnék, amennyit csak akarok, annyit alhatnék másnál, amennyit csak akarok, de azokat a pizsipartykat, meg házibulikat, amik tinikoromban lettek volna, már soha semmi nem hozhatja vissza és nem pótolhatja.

2018. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!