Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok szülő hogy lehet olyan...

Sok szülő hogy lehet olyan gonosz hogy a Nagy Árpád vagy Piros Alma nevet adják?

Figyelt kérdés
Azért ezt a kettő nevet adtam meg mert ilyen nevű embereket személyesen ismerek.
2018. jún. 7. 14:27
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
86%
Hát én aztán qrva sokszor fogom mondogatni egymás után, hogy "nagyárpi".
2018. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
90%

Harcias Manó

Nagy Ajándék

Földi Angyalka

Piros Mercédesz

Gombás Virág

Hosszú Farkas

Őket én mind személyesen ismerem. Van aki szereti a nevét, van aki nem de mégsem változtatja meg, van aki megváltoztatja majd

2018. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
46%
Gimiben volt egy évfolyamtársam, akinek a második neve Delfin. A másik nevét használta de sokan direkt Delfinnek szólították, viszont biztos szereti a nevét mert facebookon a teljes nevével van fent :)
2018. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
57%
#23, ne kamuzz, a Delfin Magyarországon nem anyakönyvezhető név. Szánalmas vagy.
2018. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek Turo Rudolfot is.
2018. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
91%

Én ismerek Földi Ibolyát, Keserű Mandulát, Fekete Teát, Fekete Mercédeszt, Váradi Kerecsen Sólymot és hegyi Manót.


Sosem értettem miért jó ez a szülőknek, miért a gyerek nevén kell kiélni a kreativításukat.

2018. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
92%

Ezek a szülők a saját személyiségük vetületének tartják a gyereküket születésüktől fogva, és nem egy önálló embernek, és bele sem gondolnak, mit okozhatnak a kölöknek, ha felnő. Hanem "nézze mindenki, hogy milyen kib...ott vicces vagyok".


Van egy régi Friderikusz-show feltéve netre, na ott mutogatta a büszke édesapa pont egy ilyen hülyeneves epizódban lányát, Kasza Blankát... szegény lány kínjában somolygott... Friderikusz rá is kérdezett, hogy nem fél-e attól, hogy a lányának rossz lesz. Férfi: "á, ez szerinte csak egy szellemes poén".


Én olyat ismertem, hogy Kádár János és Kádár Kata, testvérpár; meg Végh Béla. Ja meg Szundi Szabolcs (a Szundi magában is elég hülye vezetéknév, de mellé még Szabolcs is...). Jaj, a legújabb, amit hallottam: ismerősöm anyja óvónő, és az ő egyik kis ovisa Karácsony Noel (aki nem tudna franciául, a Noel jelentése Karácsony... tehát a gyerek kb. Karácsony Karácsony).


Amúgy a csak simán hülye nevektől is herótom van. Élen az összes magyarosított, borzalmasan kinéző latinszappanoperás meg amerikai névvel (Rikárdó, Brendon, Dzsesszika és társai) meg az ilyenek, hogy Rákos, Arzén. Meg Eperke, Felhőcske - ami cuki kb. 6 éves korig, aztán 20 év múlva nem veszik fel jobb cégekhez, mert a HR-es röhögőgörcsöt kap attól, hogy a 26 éves menedzserjelöltet Eperkének hívják.


Amúgy tényeg, házasságokkal is jó nevek születnek. Párom hobbiból halotti kivonatokat digitalizál - ott láttunk ilyeneket, hogy a Nedves összeházasodott a Szárazzal. Meg vki elvette Retkes Esztert, anyja Szappanos Rozália :D.

2018. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
90%
Szaniszló Bodzavirág.
2018. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
89%
Csoporttársam Erős István neje lett. Mindig van az asztalnál erőspista. Amúgy a srác anyukájának lánykori neve meg Gyenge.
2018. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
21%
Most tényleg ennyire ki vagytok akadva ezen a Nagy Árpin? :D én amúgy a kérdezővel értek egyet, mert meglehet hogy a drága kommentelők nem csúfolnák a gyereket miatta de a csoport/osztálytársai biztosan 😉 meg most úgy álltok hozzá ehhez a témához mintha csak az Árpád név létezne :D
2018. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!