Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok szülő hogy lehet olyan...

Sok szülő hogy lehet olyan gonosz hogy a Nagy Árpád vagy Piros Alma nevet adják?

Figyelt kérdés
Azért ezt a kettő nevet adtam meg mert ilyen nevű embereket személyesen ismerek.
2018. jún. 7. 14:27
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
80%

Sok filmnél vagy mesénél már nem tudom pontosan van a felsorolt magyar munkatársak között gyakran olyan, hogy "Miklós Miklós". Tehát a vezetéknév is Miklós meg a keresztnév is.

Azért ez a szülőkről is kiállít egy szép szegénységi bizonyítványt....az ilyeneknél már csak az Orália meg hasonló nevek a "jobbak".

2018. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
27%

Sok válaszolónak: Dehogy ismertek ilyen embereket, jól kitaláltátok mi mihez illik, vagy hallottátok valahol. Mit kell kamuzni hogy ennyi meg ennyi hülyenevűt ismertek, oké 1-2 rendben van de hagyjuk már a többletet! :D

Egyet én is ismerek, őt Farkas Piroskának hívták, de ő megváltoztatta. Meg ismerek egy testvérpárt, nekik külön-külön nem hangzik hülyén a nevük csak mikor együtt szólítják őket: Trisztán és Izolda. De a vezetéknevük gyakori hétköznapi név. Baszogatni azt fogják akit lehet, ha nem a nevével akkor mással. Ha valaki olyan hogy őt nem lehet akkor tökmindegy milyen neve van, nem fogják csúfolni.

2018. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
59%
#24 Miért kamuznék? Kösz de nekem nem olyan életem van, hogy annyira nincs semmi dolgom, hogy anonim oldalakon találok ki kamu dolgokat. Ha nem így hívnák azt a csajt, akkor az osztálynévsorban és a ballagási meghívón sem így szerepelt volna a neve. Az már nem az én bajom, hogy szerinted nem igaz. :)
2018. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt Ondó vezetéknevű osztálytársnőm. Gimiben, ahol már nem volt gond, nem tudom, általánosban csúfolták-e (vagy oviban. ne becsüljük le az ovodások ismereteit, nekem ott mondták el a többiek, hogy létezik homoszexualitás s hogy az mi: fiú a fiúval, lány a lánnyal. ige nélkül nem tudtam, hogy MIT csinálnak, de biztos én voltam túl ártatlan akkoriban).


Meséltem erről a humoros témáról a páromnak s mondta, hogy állítólag a UPC-nek létezik alkalmazottja, akinek a neve Lassú Anett :D A netes időkig ebben nem is volt semmi, de manapság, pláne a UPC-t is bedobva... :D Nem kerestem rá, nekem mindegy, akár igaz, akár nem, vidám ez.

2018. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
25%
42-es: add be a google-ba az általad nem létezönek nyilvánított neveket, és meg fogsz lepödni!
2018. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
35%
Végig olvasva ezeket a neveket, fura hogy az ilyen témánal mindig van legalább egy ember aki "ismer" egy Cserepes Virágot XD
2018. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
79%
Szia én ismerek egy testvérpárt, az egyiknek Napsugár a neve a másiknak pedig Manó... nem értem ezeket a szülőket
2018. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
0%
A Nagy Árpáddal semmi gond, még ha a prolik kölykei hülye mondókákat költenek is.
2023. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!