Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok szülő hogy lehet olyan...

Sok szülő hogy lehet olyan gonosz hogy a Nagy Árpád vagy Piros Alma nevet adják?

Figyelt kérdés
Azért ezt a kettő nevet adtam meg mert ilyen nevű embereket személyesen ismerek.
2018. jún. 7. 14:27
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
50%

"20 év múlva nem veszik fel jobb cégekhez, mert a HR-es röhögőgörcsöt kap attól, hogy a 26 éves menedzserjelöltet Eperkének hívják."


Ezelött 40 évvel ugyanilyen "csak gyereknek való" név volt a Bolgárka, Kata név is, ma már senki nem ütközik meg ezeken.

2018. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
88%
Èn egy Bor Ivò-t ismerek. Remèlhetőleg nem lesz rà igaz a mondàs, hogy a nèv kötelez.
2018. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
73%

A Bíborka is elég vad név, szerencsére akit ismertem ilyen névvel, annak ez a 2. keresztneve volt és sosem használta... Virágnév, de kit játékbeli szörnyekre, kit a bíbortetvekre emlékeztet s egy komoly felnőttnek nem igazán való, de gyereknek is humoros kissé. Érdekes, hogy a Piroska egész megszokott, normális név...


A Nagy Árpin én sem akadok ki annyira, a gyerekek úgyis találnak fogást mindenkin ilyen erőltetettebb dolgok nélkül is.

Szerintem a Búza Árpád rosszabb, ott mindenkinek lejön a humorosság.

2018. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
89%
Vannak idióta szülők, akik nem foglalkoznak vele(vagy eszükbe sem jut), hogy amit ők viccesnek, aranyosnak gondolnak, amiatt a gyerekük esetleg "szívni" fog később.
2018. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk a Nagy Árpád nevet, én sem sorolom a "problémás" nevek közé.
2018. jún. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon sokan ennyire nem foglalkoznak a gyerek jövőjével, akkora idióták. Egyik unokahugomnak is hasonló kaliberű neve van, megspékelve azzal, hogy bolond kuzinom "hagyományőrzésből" hagyta, hogy a pasasának a hülye nevét örökölje-ilyen Húgyi kaliberű vezetéknévre kell gondolni ezalatt-.
2018. jún. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
30%
Én olyat ismerek, hogy Both Ond. Szegény srác, hányszor szivathatták az ondóval :(
2018. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
65%

azért addig a koríg amíg csufólódnak a gyerekek, szerintem az ondó szó nincs benne a szótárukba

8. osztályba az osztályom 90%értetlenül nézett a sperma szó hallatán, hogy az meg mi?? ilyen szó létezik?? mert arra szerintük a "g*ci" szó használatos

vannak akiket nem a nevükkel csúfolnak ha bántani akarják, inkább egy külső vagy belső tulajdonságával...

amúgy meg ha még is úgy csúfolták volna, hogy ondó, anyit kellett volna mondania, hogy folyjak a szádba... egyből csend lett volna (esetleg: gyere nyalj meg és te lehetsz az ondós szájú, szopogass akkor stb) ha szépen vissza tud vágni a szekáló jobban beég mint a szekált fél és inkább ott hagyja

amúgy meg ha olyan személyisége épül ki bárkinek is, úgy nevelik otthon a szülei senki nem fogja piszkálni semmiért, ha magabiztos a fellépése, ha nem lehet idegesíteni...

ha meg gyenge jellem, látják hogy könnyű felhúzni akkor ezt jó szórakozásnak is veszik és onnantól már akár teljesen értelmetlen dolgokkal is szivatják, nem kell hozzá se egy hülye név vagy egy külső hiba megteszi akár a pólóján egy felirat, felelés közbe egy rossz mondat, bármi amit idegesen mondott tényleg bármi..

járt velem egy suliba egy gyerek, nagy füle volt, szemüveges és dadogott is a nevére nem emlékszek, de valami érdekes volt az is, azonban a kutya se szólt hozzá egy rossz szót se, ugyan úgy voltak barátai, bárkivel elbeszélgetett, de senki se bántotta....

2018. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
80%
Ügyfelek voltak: Nyúl Béla, Kula Beatrix, B*zi Mihály, Sz*pó Lajosné... és ez csak néhány, csak most nem jut eszembe több, mert már vagy 6 éve találkoztam ezekkel, még a régi munkahelyemen... Itt mondjuk főleg a vezetéknevek voltak durvák, én biztosan megváltoztattam volna...
2018. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
80%
Nálam eddig egy név verte ki a biztosítékot, a Soós Mandula. Gratulálok a szülőknek...
2018. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!