Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a helyes megoldás?...

Mi lenne a helyes megoldás? Beteg gyerek egy 1éves mellé?

Figyelt kérdés
Mindig ezen veszekszünk, hogy párom 6 éves fia, mindig köhög fáj a torka és anyuka elfelejt szólni, hogy beteg. Most megtudtam, hogy hasmenése van, ma jönne, annyit mondott az anya,már éjszaka nem ment a hasa, de 3 napja egyfolytában úgyhogy most már biztos nem beteg. A 15 hónapos oltás után most múltak el a tünetei a fiamnak. Tényleg én reagálom túl, hogy nem akarom össze szedjen valamit?

2018. jún. 29. 08:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
84%

#9 az apjához megy a gyerek nem egy idegenhez.

Valószínű, hogy már jól van, mert ha még mindig menne a hasa nehézkes az utazás.

2018. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
58%

Akkor szültem a kicsit, mikor a nagy az iskolát kezdte.

Volt beteg, nem 1x. És bizony volt, hogy elkapta a kicsi. Kiküszöbölni nem tudtam.

(Bár szerencsére a hányás, hasmenés betegségeket sose kapta el, csak a légútiakat.)

Az "idegen gyerek" ugyanolyan gyereke a férjednek, mint a tied.


Bennem van annyi, ha beteg a nagy, hogy nem engedem láthatásra (előző kapcsolatomból van), nem szeretem, ha olyankor más van vele (igen, az apjához sem szeretem engedni.)

De unokatesóméknál apuka akkor is elviszi a lányt, ha 38 fokos láza van, mert hát a papír szerint vinnie kell. Na most apuka új párja terhes, hát kíváncsi leszek, utána hogy fog viszonyulni ehhez a témához.

2018. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Nekem a saját gyerekem biztonsága a legfontosabb. Neki is van anya aki gondoskodik róla. Mindig beteg, párom mondja vigye el kivizsgálásra, ha nem akkor adja oda,a taj kártyát elvisszük ki. De nem nem vihetjük el. Majd kinövi. Tavaly egy ilyen vírussal ide jött én terhes voltam szét fos..a a szőnyeget, én takarítottam el mert párom rosszul volt tőle. Én is elkaptam, nem volt valami kellemes.
2018. jún. 29. 09:43
 14/50 A kérdező kommentje:
Az utazás 5 perc úgyhogy nem nehézkes.
2018. jún. 29. 09:47
 15/50 anonim ***** válasza:
69%

"Nekem a saját gyerekem biztonsága a legfontosabb. "

Az apukának a saját gyereke ő is.

Értem mi a problémád, sőt most hogy írtad hogy nagy betegen is elviszi hozzátok az nem oké. De ne az anyukát figyeld, hanem a gyereket aki vágyik az apukája szeretetére, betegen főleg.

Ilyenkor nem megoldható, hogy apuka egy gyümölcskosárral átmegy a gyerekhez és ott töltenek együtt kis időt? A nő meg pukkadjon meg, hogy még"gondoskodó" is vagy a gyerekével.

2018. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
82%
Egy részről megértelek, viszont ő ugyanannyira a gyereke a párodnak, mint a te gyereked, így nem igazán van jogod kitiltani. Gondolom, ha lenne még gyereked, akkor nem tennéd ki a nagyot, ha beteg lenne, csak mert elkaphatja a kicsi.
2018. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
59%
Érdekelne, mit csinálnál ha két gyereked lenne és az egyik beteg lenne. Intézetbe adnád két hétre?
2018. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
80%

Neki is van anya aki gondoskodik róla.


Apja is... MEg az apjának egy tapló új nője.

2018. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
44%

Ott az apja, viselje gondjat az alatt a ket nap alatt o, vagy menjen el latogatoba o a volt parjahoz. Az o gyereke a beteg gyerek is, betegen is. Viselkedjen apjakent ez alatt a ket nap alatt.


Te meg jol megmondod, hogy mig picike a tied, addig hozzatok meg betegen nem jon mas. Apuka el tud menni programot csinalni mar a nagyobb gyerkoccel, utana pedig szepen visszaviszi az anyukajahoz. 5 perc nem nagy tav.


Kecske meg a kaposzta is megmarad.

2018. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
65%

Apuka el tud menni programot csinalni mar a nagyobb gyerkoccel


az megvan, hogy ez a gyerek azért nem mehet hozzájuk, mert beteg? Ja állatkertbe vigye inkább hasmenéssel. Hát, jár a keksz, gratulálok...

2018. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!