Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek? Anyám összejött...

Mihez kezdjek? Anyám összejött egy éve egy pasival, aki a kollegája és így titokban kell tartani az egészet mert munkahelyi összeférhetetlenségért ki is rúghatják.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy hiányzik a régi családom. Amikor csak én, anya és a tesóm voltunk. Nem tudom elfogadni a mostani helyzetet. Főleg, hogy senkinek sem tudok erről beszélni, mert titkolni kell. Mindig ha megyünk együtt valahova akkor messzire nehogy valakivel összetalálkozzunk. Nem merem elmondani senkinek a sérelmeimet, ami bánt. Ha magamba tartom úgy érzem egyszer ez a sok elnyelt dologtól meg fogok fulladni. Ti mit tennétek?
2018. júl. 6. 21:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
68%
Én és a párom is egy munkahelyen dolgozunk. Sokáig nyílt titok volt. Aztán 1x elszólta magát valaki. Semmi baj nem lett belőle. Gratuláltak. 😅 kérdésre válaszolva: Próbáld meg mondani anyudnak,menjetek el csak 3an valahova. Kicsit képzeld bele magadna helyzetébe; ott van 2 gyerekkel egyedülállóként,nőként sok felelőséggel a vállán. Most egy nehéz időszak után végre kicsit boldog lehet. Inkább próbálj kimaradni ebből a titkolózásból- ha van mamád akkor mondd h inkább oda mész addig amíg elmennek.
2018. júl. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%
Az nem lehetséges, hogy a férfinak van valakije, és anya szerető, de ezt nem akarja neked elmondani? Nehéz elképzelni, hogy valakit azért rúgjanak ki, mert kollégával jön össze.
2018. júl. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
51%
#13: pedig több munkahely is van, ahol nem tolerálják. Főleg, ha felettes/beosztott.
2018. júl. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
65%
Es most mi a bajod nem èrtem? A munkahely miatt titkolni kell ennyi? Vagy inkabb szeretnèd ha anyukàd egyedül lenne?
2018. júl. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan mondom, nem tudom hogy itt 5 evesek kommentelnek, de 0 empatia van bennetek. Normalisan leirta mi zavarja, es mi az ami nyomasztja. Teljesen termeszetes hogy x ev utan furcsa ha egy uj pasi van a lathataron. A bujkalas dolog sosem jo, probald elmondani anyukadnak hogy ez teged nagyon nyomaszt, hatha atgondolja es nem rad nyomja a terhet tovabb. Emberek!!' Tobb megertes!!!! O meg gyerek!!!' Mindenhol csak a kritizalas megy meg a belekotes , aki nem inge nem veszi magara. Nyugodjatok meg ne itt eljetek ki a frusztraciotokat!!!
2018. júl. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
65%
"O meg gyerek!!" Ja, lehet tizenhat-tizenhét éves. Birom a kommenteket hogy a köcsög szülő nincs tekintettel a gyerek óhajára... Érdekes, a gyerekek miért nem érzik úgy hogy NEKIK is tekintettel kellene lenniük a szüleikre? Csak a szülők kötelesek saját kárukra is empatikusnak lenni a gyerekeikkel?
2018. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
30%
Az első kettő válaszoló fogyatékos vagy mi? Hogy lehet ilyen empátiaszegény valaki mint ti? :( szánalmas
2018. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
42%

Valahogy sántít ez a dolog.

Az az érzésem van, hogy csak neked adják be ezt az "összeférhetetlenségi" maszlagot, mert családja lehet a pasasnak.

Egy átlagos munkahelyen amúgy is nyílt "titok", hogy ki kivel kamatyol.

2018. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
55%

Ti azt fel tudjátok fogni az icike picike agyatokkal, hogy a kérdezőnek nem az a baja elsődlegesen, hogy az anyukájának új párja van (de az is teljesen természetes, mert idő kell hozzá, amíg megszokja az új helyzetet), hanem az, hogy titokban kell tartani az egészet, bujkálni és ebből már elege van? Ezt én sem bírnám felnőttként sem, nemhogy tiniként vagy gyerekként. Titkolózni mindenki előtt és bújkálni, hogy “jaj csak meg ne lássanak minket”, “ el ne szóljam magam és ki ne derüljön” szerintem egyáltalán nem egészséges... Ebbe bele lehet hülyülni és nagyon nyomasztó lehet. Ezt valahogyan meg kellene oldaniuk, mert így nem jó senkinek. Nem hiszem el, hogy ez így nekik is megfelel max. tényleg akkor, ha szeretők és a pasi családos ember.


Kérdező, szerintem beszélj anyukáddal és ezeket mind mondd el neki.

2018. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
77%
Nap mint nap vannak akik kiirjak lelkileg hogyan bantalmazza őket a szülő, meg kb kenyeren meg vizen tartja, meg 18 èvesen kipenderiti, meg nem tamogatja a tanulmanyait, meg elveszi a diakmunkaval keresett penzer. En ertem hogy nehez a kerdezőnek, de ne kelljen màr kardba dőlni. Ilyen mimóza hozzààllàssal kilèp az èletbe ès az elsö VALÓDI problèmânàl összezhuan. Becsülettel, szerettel neveli az anyja, nehogy mar ne legyen joga egy kis szerelemhez, szeretethez, mert miss mimóza egyből telesirja a netet. Ezert van a gonosz mostoha sztereitipia, melynek ez a masik oldala. Hogy a gyerek mindenre vagja a pofakat, problemazik a semmin mert ki akarja sajatitani a szulot es csodalkozunk majd ha ezek utan az uj par örömèben nem tapsikol. Mi a gond? Viszik a gyerekeket a programokra normalisak. Tudod van olyan gyerek aki melyszegenysegben el, es egesz nyaron sehova se megy. Ez amit kerdezo ir nem problema. Hiszteria semmi mas.
2018. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!