Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek? Anyám összejött...

Mihez kezdjek? Anyám összejött egy éve egy pasival, aki a kollegája és így titokban kell tartani az egészet mert munkahelyi összeférhetetlenségért ki is rúghatják.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy hiányzik a régi családom. Amikor csak én, anya és a tesóm voltunk. Nem tudom elfogadni a mostani helyzetet. Főleg, hogy senkinek sem tudok erről beszélni, mert titkolni kell. Mindig ha megyünk együtt valahova akkor messzire nehogy valakivel összetalálkozzunk. Nem merem elmondani senkinek a sérelmeimet, ami bánt. Ha magamba tartom úgy érzem egyszer ez a sok elnyelt dologtól meg fogok fulladni. Ti mit tennétek?
2018. júl. 6. 21:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
27%
Jaj szegény... Dettó ugyan ezt érzem :( Csak nekem még anyám az egész család elött titkolja, bezárkózik a szobába éa email-ezget a pasival nagyrészt a szexről.. (igen csúnya gyerek vagyok mert megnéztem...) Próbáld egy darabig viselni ha úgy érzed beszéld meg anyukáddal hogy ez így nagyon nem OK és tenni kell valamit.
2018. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
24%
Hogy mit tennék? Nem ugatnák bele anyám szexuális életébe...
2018. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Na itt a sok szuperanyu.. Nem azzal van a baj h a kérdező anyjának palija van és mikor kefélnek hanem h a gyerekeknek rettegésben kell lenni nehogy kiderüljön. Ez ki szerint normális h egy család + a gyerekek bujdosnak az anyuka csávója miatt?? Anyukád helyébe dobnám a pasast.
2018. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Én totál megértelek

Én nem tudnám elfogadni ha anyám hozzánk költöztetné a pasiját

Rémálmaim vannak hogy terhes lesz tőle és ha elhozza ide én megfogom a kést és beledöföm a pasiba

Tudom hogy sokak most azt gondolják hogy " én nem kivánnék ilyen gyereket" "anyádnak meg van a joga ehhez"

De egész életemben vele éltem nehogy már jöjjön egy senkiházi aki tönkreteszi az egész életem

2021. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"én megfogom a kést és beledöföm a pasiba"


És miért a pasiba??

Ha csupán élt az anyád által felkínált lehetőségekkel??

2021. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!