Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek? Anyám összejött...

Mihez kezdjek? Anyám összejött egy éve egy pasival, aki a kollegája és így titokban kell tartani az egészet mert munkahelyi összeférhetetlenségért ki is rúghatják.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy hiányzik a régi családom. Amikor csak én, anya és a tesóm voltunk. Nem tudom elfogadni a mostani helyzetet. Főleg, hogy senkinek sem tudok erről beszélni, mert titkolni kell. Mindig ha megyünk együtt valahova akkor messzire nehogy valakivel összetalálkozzunk. Nem merem elmondani senkinek a sérelmeimet, ami bánt. Ha magamba tartom úgy érzem egyszer ez a sok elnyelt dologtól meg fogok fulladni. Ti mit tennétek?
2018. júl. 6. 21:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
43%

Hát nem érted hogy szörnyűséget tett az anya, utolsó? Volt pofája nőnek is maradni amikor már szült, sőt mi több, vult pofája embernek maradni.. Fujj-fujj, a mocskos bestéje. Hogyhogy élni is mer mikor már anya?? Remélem érezhető volt az irónia...


Itt a kérdezővel nagyon komoly bajok vannak. MIFÉLE sérelmek? Nem hagyták magára, csak már nem ő az anyja életének kizárólagos értelme. Sajnálom az anyukát meg a pasast, ilyen gyerekkel küszködni nem lehet egyszerű. Amúgy elég meseszerű amit a kérdező összehord.. A munkahely pont tojik rá ki kivel dug.

2018. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
77%
Utàna fèl èv mulva meg kiirogatja hogy anyam uj parja nem szeret es majd mindenki itt fujjog h mert az pasi blablabal, de hogy ezt pl ez a pofavagas elozi meg amit a kerdezo is tol folyamatosan gondolom, az senkit se erdekel mert "gyerek". Akkor nem gyerek mikor bele akar "vaúzni" a anyja maganèletèbe, miközben az anyja egy felnőtt nő. Ha meg nem vinnèk magukkal a titkos progtamokra, akkor azon menne a vinnyogas, hogy nem viszik el... tipikus esete mikor a gyerek fúrja a kapcsolatot, ès mèg mellè aljas, manipulativ módon...
2018. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
38%
Tipikus apuka lelééphet kereshet uj barátnőt neki joga van tovább lépni, a nő meg dögöljön meg egyedül társ nélkül,itt tartunk..
2018. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
68%
Én is igy látom.. itt egy féltékeny gyerek akar kicsellózni az anyjával, mert neki kényelmesebb volt amikor anyu élete csak róla szólt. Az meg kit érdekel hogy egy felnőtt magányos csak gyerektársasággal?
2018. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi frusztrált ember van itt. :( szar lehet nektek.
2018. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
70%
25 inkàbb az olyan korlâtoltaknak rossz,mint pl te. Kepzelem, milyen eleted lehet :)
2018. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt látom, hogy egymásnak esik itt a sok-sok unatkozó vérnyanya, miközben a kérdezőnek meg se híre se hamva !!
2018. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
60%
A kérdező sehol. A kamunál tünnek el. Nyári unatkozo tinikamu.
2018. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
68%
Ez anyád dolga, te éld a SAJÁT életedet.
2018. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
26! Igen, nagyon hányatott a sorsom. Most jöttem haza éppen St. Tropez-ból, ahol a gyönyörű, fiatal feleségemmel töltöttünk el 2 csodálatos hetet. Fhej, de rossz nekem. :(
2018. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!