Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj az a szüleimnek, ha...

Miért baj az a szüleimnek, ha 22 évesen fogamzásgátlót szedek és élek nemi életet?

Figyelt kérdés

Mi beleszólásuk van az egészségügyi dolgaimba??????


Nem a szex miatt szedek, hanem mert PCOS betegségben szenvedek régóta, csak anyámék tiniként szartak rá, a menstruáció is tabu volt...


Otthon élek, mert jogi egyetemre járok, de nem velük fizetetem ki és nem is hozok haza senkit.


Anyám kutat és megtalálta, aztán borult a bili, apám minden utcaszélinek elhordott.


2018. júl. 10. 16:37
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
94%

Hat ez alapjan meg kislanynak neznek nekem is volt ilyen idoszak, de erre szerintem a megoldas hogy megkered oket beszeljetek normalisan az asztalnal, leultok es probalod normalis elmagyarazni hogy 22 eves felnott no vagy ez a termeszet rendje blabla. Talan rajonnek hogy mar nem az a kislany vagy akit neveltek. Es mondd el hogy rosszul esik az amit apukad csinal.


Te hogy is lettel neki? Es anyukad hany eves volt ? Terj ki erre is.

2018. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
41%

"Itt mindenki jogra jár."7! Bölcsesség! És párhuzamosan atomfizikusi és az orvosi is fut. A teológiáról és filozófiáról nem is beszélve.

Azután te kis egyetemista! Miért meg mondod meg anyukádnak,hogy hormonzavar miatt szeded a gyógyszert? Hm ? majd ő elmagyarázza apukának.

2018. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Az egyetemista megmondta, nem használt.


17 évesen közölte apám, mikor az antibiotikumtól elkaptam egy fertőzést, hogy "csak viszket a pi.. d", meg mutogatni akarom. Természetesen anyám azt is elmondta neki...


40 évesen szült anyám, a testvéreimet még később, addig nem volt senkije.

2018. júl. 10. 17:30
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Ja ok, hogy nagyszülői korban vannak már a szüleid jócskán. :D

Akkor meg mit foglalkozol vele? Nincs beleszólásuk, de az öregek ilyenek. Törődj bele, és sz@rd le.

2018. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
79%

Üdv a klubban,engem orvoshoz se engedtek,mondván oda a használt nők járnak. Pesze az h kiskoruknt megerőszakolt a rokon azt is én okoztam maganak szerintük,és fogjam be a szám nem égnek miattam mert h már akkor is viszketett.. Nem ok nélkül léptem le a vallásos agymosattaktól szó nélkül,meg a többi cukiság miatt amit a testvéreimmel kaptunk,hála annak h orvos későn látott agyalapi mirigy daganatos lettem és pco os én is,stb...

36N

2018. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
89%
Mit lehet erre válaszolni? Gondolom eddig is tudtad, hogy idióták a szüleid.
2018. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam...
2018. júl. 10. 17:41
 18/42 anonim ***** válasza:
76%
Neked nem szüleid vannak hanem nagyszüleid,náluk még fogamzásgátlo se volt,se tampon,stb stb két generácios a szakadék,persze h ilyenek,hozzá ha még megrekedt vallásosak is,mielőbb lépj különben te is károsult leszel,mint én..
2018. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
97%
Szegény... Már írtál ki kérdést, a szüleidről ráismertem. Azóta sem lett jobb a helyzet?
2018. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom miért nem értik meg az emberek, hogy ha otthon élnek, akkor vele jár, hogy a szülők butaságait el kell viselni. Mit tudsz tenni? Ha ordítanak veled, prűdök, akkor hatvan évesen szerinted megváltoznak? Kérdezheted itt, de csak azt a választ kapod, ami már neked is tiszta: szüleid nem tisztelik a magánéletedet. Változtatni nem tudsz, max veszekedni velük vagy lelépni.
2018. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!