Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj az a szüleimnek, ha...

Miért baj az a szüleimnek, ha 22 évesen fogamzásgátlót szedek és élek nemi életet?

Figyelt kérdés

Mi beleszólásuk van az egészségügyi dolgaimba??????


Nem a szex miatt szedek, hanem mert PCOS betegségben szenvedek régóta, csak anyámék tiniként szartak rá, a menstruáció is tabu volt...


Otthon élek, mert jogi egyetemre járok, de nem velük fizetetem ki és nem is hozok haza senkit.


Anyám kutat és megtalálta, aztán borult a bili, apám minden utcaszélinek elhordott.


2018. júl. 10. 16:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
64%

32-eske, az megvan, hogy egy 22! éves elvileg FELNŐTTRŐL beszélünk? :D


A gyámhivatal krberöhögi, ha ilyennel odaállít hozzá, mikor pontosan 4 éve a saját ura, mehet dolgozni és költözhet bármikor, megvan hozzá a JOGA - ha már a kishölgy a jogaival jön.

2018. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy meg hormonzavarra értelmes ember NEM szed be SEMMILYEN fogamzásgátlt, mert nem old meg vele semmit, csak kilövi az amúgy is szar ciklusát.


Ha már olyan tanult vagy, tudhatnéd, hogy hormonbajjal ENDOKRINOLÓGUSHOZ megyünk, nem szedünk nőgyógyász--lobbibl felírt bogyókat.

2018. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
53%
Megnézném a foggátlo ellenzőket ha nem lenne mennyivel tobb nem kívánt gyerek mehetne állami gondozásba v rosszabb helyre..
2018. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

A koliba azért nem veszik fel a "hejcegnőt", mert 2 utcányira lakik az egyetemtől. Hülyeség is lenne. Saját albérletre meg egyszerűen nem futja...


Tényleg megőrülök és nincs jobb szó arra, amit velem művelnek.


Ja és voltam endokrinológusnál is, de mivel nem akarok családot alapítani, ezért kaptam fogamzásgátlót... Semmi bajom tőle.

2018. júl. 11. 08:55
 35/42 anonim ***** válasza:
4%
Nem csak gyogyszerrel lehet védekezni..
2018. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésnek semmi köze a fogamzásgátlókhoz.
2018. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
36%
Nem a foggátló miatt írtam főleg amit írtam, hanem, hogy félrekezelnek. Keress másik endokrinológust, mert tényleg baromi rosszat tesz neked. Olvass utána, a lehető legrosszabbat teszed épp magaddal.
2018. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Besz@rás, hogy itt mindenki orvos lett hirtelen, és hogy hisztériás rohamot kapnak, ha valaki egy nehezebb szakra jár. Én orvosira járok és egyszer kiírtam egy kérdést, nekem sem jött egyetlen válasz sem a kérdésemre, hanem inkább minden szóba belekötöttek és minden válasz arról szólt, hogy milyen életképtelen vagyok, amiért vettem a bátorságot, hogy kiboruljak egy családi probléma miatt, mi lesz így a világgal, ha ilyen orvosok lesznek és miért nem dolgozom másodéves orvostanhallgatóként az egyetem mellett...


Kérdező, én a helyedben kiiratkoznék egyetemről és felvételiznék egy vidéki egyetemre, ennyi ponttal biztosan felvennének. Nem tudom, hogy jogon át lehet-e jelentkezni más egyetemre bizonyos évek után, ha igen, akkor azzal próbálkoznék. Még ha pár tárgyadat nem is fogadják el, én a helyedben vállalnám a csúszást cserébe azért, hogy ne kelljen olyan emberekkel élned, akik a cuccaid között kutatnak és beleszólnak még a szexuális életedbe is, gondolom ez a tanulmányaidra is eléggé negatív hatással van. Ha a szüleid nem támogatnak anyagilag, akkor nyári munkából, ösztöndíjakból kell igyekezned összeszedni annyi pénzt, amennyi a megélhetésedhez szükséges (nekem ez vidéken olyan 50-55ezer ft/hó kolival, kajával, mindennel együtt), végső esetben diákhitelt is felvehetsz. A szüleiddel nem feltétlenül kell megszakítanod a kapcsolatot, de a magánéletedről ne számolj be nekik, mert te is tudod, hogy úgy reagálnak mindenre, mintha 1800-ban lennénk... A fogamzásgátlóval, PCOS-sel kapcsolatban a legjobb, ha az orvosodra hallgatsz és többféle orvos szakvéleményét is kikéred a problémáról.

2018. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
15%
34-esnek és 38-asnak igaza van. Pontosan ezért kérdeztem az első oldalon, hogy mik voltak a tüneteid. A fogamzásgátló mindent csinál, csak nem oldja meg a problémát!
2018. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
77%
Utolso felfogod h nem arra szedi elsődlegesen hanem arra h ne legyen kölyke.. Arra nem kell büszkének lenni h egyesek minden védekzés nélkül potyogtatnak.. Ő legalább felelősségteljesen él nemi életet a retardált családja ellenére is..
2018. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!