Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj az a szüleimnek, ha...

Miért baj az a szüleimnek, ha 22 évesen fogamzásgátlót szedek és élek nemi életet?

Figyelt kérdés

Mi beleszólásuk van az egészségügyi dolgaimba??????


Nem a szex miatt szedek, hanem mert PCOS betegségben szenvedek régóta, csak anyámék tiniként szartak rá, a menstruáció is tabu volt...


Otthon élek, mert jogi egyetemre járok, de nem velük fizetetem ki és nem is hozok haza senkit.


Anyám kutat és megtalálta, aztán borult a bili, apám minden utcaszélinek elhordott.


2018. júl. 10. 16:37
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell beszélni róla és meg van oldva. Apám szerintem a mai napig azt hiszi, hogy szűz vagyok. 34 éves vagyok, 2 gyerekkel és 8 éve férjnél.
2018. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%
A kérdezőt átkutatják naponta hova dugaja a gyogyszerét,normális szülő a 17 évest is elviszi vizsgálatra stb,normális családban nem kell 22 évesen a fogamzásgátlot tampont epilátort melltartót v a saját felnőtt párkapvsaltunkra nőisségünkre utalo dolgokat eldugdosni és nem neveznek 22 évesen bárcásnak mert megjön v épp mert igényem van a táras kapcsolatra és a párommal nem csak nézzük egymást..
2018. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Ja, hát a tampon a másik ilyen...


18 évesen apám megtalálta a szobámban, persze ő nem kutatott, hanem beszökött az ágy alá a macska, azt akarta kiszedni, mert be is kakált.


3 doboz o.b. tampont burított ki a földre, azt se tudta mi. Anyám meg egyenesen ribizett meg ő sem tudta, pedig nő. Megvenni meg mégannyire nem voltak hajlandóak.


"Nem kell beszélni róla és meg van oldva."


Nem beszéltem róla, kutatott anyukám.

2018. júl. 10. 18:26
 24/42 anonim ***** válasza:
74%
A Nagyányám vattát használt,Anyám is.. Neked Nagymamád van nem Anyukád,én is tizen éves korom ota az erős vérzésre tampont használok,én is dugiszáltam mindnhová.. Mert nem akartam suliba v már a munkába égni v pelenkába járni dolgozni azokon napokon,ha fájt a hasam lelettem üvölte h nem vagyok tiszta azért. Mint ha mentsruácio ördögtől valo lett volna. A szüleid öregek lehet vallásosak is,de h a fejükben gond van az biztos,menekülj.
2018. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg nekik, hogy semmi gond. Már abba is hagyod a gyógyszert és reméled, besegitenek anyagilag a babázásba.
2018. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
50%
Jelentkezz át egy másik jogi karra, ahol kapsz kolit...
2018. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
16%
... illetve járj utána, talán míg tanulsz, állami gondozásba is mehetnél. Azzal az indokkal kiemelnek a családból, ha nem engedik szedni a betegségedre felírt gyógyszeredet. Törvény szerint még ők lennének kötelesek kivizsgáltatni és finanszírozni. Ez egy nagyon markáns eset, menj el a gyámügyre, kormányhivatalba, családsegítőbe, panaszkodj a háziorvosnak, valamilyen megoldást fogsz találni!
2018. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
10%

Felvennék kolira a hercegnőt, mert azt mondja, hogy 467 pont (azért valljuk be, akkor ő ahhoz a bizonyos 1%-hoz tartozik ha igaz, mert a legtöbb jogi egyetemre járó akit ismerek fizetősön van, a fizetős meg kb. szellemileg visszamaradott kretenszint, oda mindenkit felvesznek), 12 éven át kitűnő tanuló. Na bravó!! Ha bejelentkezne kolira, ilyen eredmenyekkel egy szavuk nem lenne!


Csak azt nem ertem, hogy ilyen eredményekkel hogy lehet valaki ennyire nyámnyila életképtelen már bocsánat...

2018. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, majd egy 22 éves nőt biztosan állami gondozásba vesznek. D
2018. júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
21%

22 éves vagy, ha ilyenek, nem kell ott lakni.


Ennyi. Nem is értem, FELNŐTT vagy, hogy bírod ezt a szintű megmondom-mit tehetsz-et elviselni, én 21 évesen cuccoltam el otthnoról, pont hasonló okok miatt. :)

2018. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!