Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy kifizessék?

Mit csináljak hogy kifizessék?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam b jogsira, de szuleim nem fizetik ki, én b jogsi nélkul nem tudok dolgozni,áruterito lennék 3,5 tonnás kocsin, de jogsi nélkul értelemszeruen nem vezethetek.

A jogsi mindennel egyutt 200-215 ezerbe kerul,és minden fiatalabb vagy velem egykorunak akiket ismerek kifizették a szulei.

Ha megszakadok sem tudnék ennyi pénzt gyujteni,viszont jogsival már tudnék dolgozni netto 200 ezerért,és vissz is adnám a pénzt,de szuleim nem fizetik,én pedig munkanélkuli vagyok.

22/f


2018. júl. 19. 18:01
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
76%
Aki akar talál munkát aki nem az kifogást keres. Ha nem hazudtál volna gondolom kifizették volna.
2018. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

Mégegyszer leirom,estis diák vagyok, diákmunkára nem mehetek. Nappali a kikötése neki,nappali jogviszony, ha nappalis lennék mehetnék, de csak estire járhatok.

Tehát nekem a diákmunkák kilöve,

Jogsival tudnék dolgozni áruteritöként havi 200 ért,csak ahhoz kell, és nincs rá tökém. Azt a tökét szuleim nem fizetik ki,nekem azt elö kell akkor teremtenrm,amihez munka kell végzettség nélkuli olyat meg nem találok 22 évesen

2018. júl. 19. 18:21
 13/57 anonim ***** válasza:
90%

Elmész két hónapot dolgozni gyárba/Mekibe és meg is lesz a pénz, annyit kibírsz.

Nem értem minek iratkoztál be pénz nélkül, én is kinevetnélek.

2018. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

De basszus miért ilyen a világ más srácnak kifizetik,meg laptop meg s9 telo.

Én mef gurizzek érte 3-4 honapot, azért mert tanulni akarok, vagyis jogsit szerezni?

Dolgoztam 2 hetet gyárbsn :D

Embertelen ami ott volt, kakilni sem engedtek ki, hugyozni sem, felmondtam akkor, mert 4-muszakozni kellett volna havi 140 ezerért.de 8-10 !orában, jon az anyag becsomagolni,megállás nélkul, nem birtam , vagyis sz idegeim nem birják a monoton munkákat

2018. júl. 19. 18:28
 15/57 anonim ***** válasza:
82%
Már bocs, de mikor én mentem jogsit csinálni (17 évesen), fél év alatt lett meg a jogsim, gimi mellett csináltam, és nem egyszerre kellett letenni az asztalra a pénzt, hanem abban a fél évben kellett kifizetni mindent, ahogy jöttek sorban a tanfolyamok és a vizsgák! Ha elmész dolgozni, akkor simán kifizeted ezt, még akkor is, ha a Tescoban vagy árufeltöltő!
2018. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
79%

"De basszus miért ilyen a világ más srácnak kifizetik,meg laptop meg s9 telo."

A hisztériád szánalmas! Nekem senki nem fizetett ki semmit, a telómat sem anyucika meg apucika vette! Húzz el dolgozni, és akkor lesz pénzed jogsira!!! 22 éves férfi, és picsog, mint egy kis 10 éves fruska! Neked nem iphone kell meg jogsi, hanem egy pofon!

2018. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Jogsi nélkul nem tudok. Megyek dolgozni, ha lesz hova, de mindenki elutasit,van benne tapasztaltod? Mondom nkncs, akkor majd hivunk,aztán sosem hivnak.

Konnyu lehurrogni engem,de segitséget,vagy,a kérdésemre használhato választ nem tudtok adni.

2018. júl. 19. 18:37
 18/57 anonim ***** válasza:
78%
#13 vagyok. Kutyát se érdekelte egyik állásinterjúmon se, hogy van jogsim, ez csak kifogás, hogy azért nem vesznek fel sehova. Ha ennyire kell a jogsi, akkor kibírod azt a két hónapot gyárban/Mekiben.
2018. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

Tehát vezessek jogsi nélkul 3,5tonnás kocsit? Köszönöm :)'az értelmiségi szintet.

Amugy vázolom a lehetöséget

Munkához = végzettség kell+ tapasztalat, érteni valamihez,amiit pénzzel,fizetéssel jutalmaznak.

Pénzt = csak munkával lehet kapni, ha nincs akkor pénz sincs.

Mit tesz ilyenkor a fiatal? Kolcsonkérni családtagoktol legalább tanulásra, és nem szorakozásra, hogy meglegyen a tudás amivel aztán munkát szerez, és a befektett pénzt kb 3 honap alatt megtérul.

2018. júl. 19. 18:55
 20/57 anonim ***** válasza:
86%

Az értelmiségi szintről beszélgethetnénk...

Ki mondta, hogy vezess? Te szimplán csak nem akarsz dolgozni. Mi a biztosíték arra, hogy ha meglesz a jogsid fel is vesznek dolgozni, nulla rutinnal?

2018. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!