Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy kifizessék?

Mit csináljak hogy kifizessék?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam b jogsira, de szuleim nem fizetik ki, én b jogsi nélkul nem tudok dolgozni,áruterito lennék 3,5 tonnás kocsin, de jogsi nélkul értelemszeruen nem vezethetek.

A jogsi mindennel egyutt 200-215 ezerbe kerul,és minden fiatalabb vagy velem egykorunak akiket ismerek kifizették a szulei.

Ha megszakadok sem tudnék ennyi pénzt gyujteni,viszont jogsival már tudnék dolgozni netto 200 ezerért,és vissz is adnám a pénzt,de szuleim nem fizetik,én pedig munkanélkuli vagyok.

22/f


2018. júl. 19. 18:01
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Az a baj ebböl ti semmit sem értetek.

Egy ismert ironö huga,tartozik nekem 20 ezer forinttal, amiröl bizonyitékok is vannak,anno csak ugy mindenkinek adtam naivan pénzt akiket ismertem és kértek, mert hogy akkor nekem hu de sok volt a havi 120ezer amit kerestem.

Meglett volna belöle a jogsi.

A pénzt természetesen nem adták vissza.

2018. júl. 21. 12:30
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Kifogások mindenhol.
2018. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
te csak picsogsz de eszed ágában sincs önéletrajzott írni elküldeni ,tenni valamit az ügy érdekébe inkább azt várod el hogy mindent a feneked alá toljanak .
2018. júl. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Igen,és mit irjak bele az önéletrajzomba? ,hogy nincs végzettségem,és jelenleg estin tsnulok?

A többieket miért nem veszik fel sehova étettségivel? Az unokatesomat miért nem veszik fel dolgozni érettségivel?

A tescoba miért alkalmaznak diákokat és miért nem föállásu dolgozokat?

Erre mindenrw megvan a válasz,hiába akarnék dolgozni érettségivel vagyis ez már olyan mint a 8-általános,lehetetlen!

Nem tudok, mert nem tudok mit. Pláne hogy már majdhogynem midenkinek diplomája van.

2018. júl. 23. 06:17
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

30-on felul nincs erettsegim, megis kamaszkorom ota 2-3 honapot ha voltam munkanelkuli. Igaz hogy en veled ellentetben nem leptem le 2 het utan a gyarbol mert monoton a munka.

Tescoba meg diakmunkara nem kell adozni, vagy csak keveset, es azert veszik inkabb fel a diakokat.

Meg egy ilyen 10 ezres kisvarosba ahol lakom is tele van az ujsag hirdetesekkel, meg az orszagos hiradoba is hetente mutatjak hogy rengeteg ceg meg szallast is biztosit, csak valaki menjen dolgozni.

2018. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Értelek,és milyen munkkörben dolgoztál,?
2018. júl. 23. 07:08
 47/57 anonim ***** válasza:
100%

Vasutas szerelveny karbantarto, asztalos, különböző epitkezesek, jelenleg szerzodeses katona, nem MO-n.

Ocsemet meg 0 tapasztalattal felvettek eszergalyosnak, es cegen belul tanitottak meg.

Csak az nem kap munkat aki nem akar vagy vallogat.

2018. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
A cnc s jol hangzik,eltudnád intézni,vagy megtudod mondani mit csinálsz?
2018. júl. 23. 12:27
 49/57 A kérdező kommentje:
Vagyis melyik cég az, és hogy éehet oda bekerulni
2018. júl. 23. 12:28
 50/57 anonim ***** válasza:
75%

Romaniabol nem nagyon fogok intezkedni.

Csak meg egy ilyen tragyadomb orszagban is osszejon valami, akkor sokkal jobb helynek beallitott Magyarorszagon mi van az emberekkel?

2018. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!