Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy kifizessék?

Mit csináljak hogy kifizessék?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam b jogsira, de szuleim nem fizetik ki, én b jogsi nélkul nem tudok dolgozni,áruterito lennék 3,5 tonnás kocsin, de jogsi nélkul értelemszeruen nem vezethetek.

A jogsi mindennel egyutt 200-215 ezerbe kerul,és minden fiatalabb vagy velem egykorunak akiket ismerek kifizették a szulei.

Ha megszakadok sem tudnék ennyi pénzt gyujteni,viszont jogsival már tudnék dolgozni netto 200 ezerért,és vissz is adnám a pénzt,de szuleim nem fizetik,én pedig munkanélkuli vagyok.

22/f


2018. júl. 19. 18:01
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

Magyarországon minden sz.. nekem is jol lenne olyan állás ahol a cég tanit be, fejlödés, és nem gyár vagy ilyenek.

De Magyarországon az van hogy 5év tapasztalat, vagy leszel segéd, és tanulás helyett lapátolni stb

2018. júl. 23. 12:45
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy a kérdező még konkrét állásajánlatokat is vár tőlünk. Ne utaljuk el a pénzt esetleg?? Vagy adjuk fel postai rózsaszín csekken? Hogy lenne ideálisabb? Szedd össze a tökeidet! Képzeld,mindenki kezdte valahogyan. Nem véletlenül keres csomó cég pályakezdőket, hiszen sokkal kedvezőbb az adózás utánuk.

Te tényleg csak kifogásokat gyártasz. Az életben mindenért meg kell dolgozni. Azt hiszem, kb feleslegesen tépi itt mindenki neked a száját, hiszen nekünk biztos sokkal könnyebb volt munkát találni, kocsit,lakást venni, stb stb .... Meg ahogy elképzeled.


És hogy a kérdésedre válaszoljak: kérj részletfizetést a jogsira,mindenhol lehet,kezdj el végre dolgozni és próbálj meg nem a szüleiden élősködni. Szinte borítékolom, hogy nem ők nélkül mondták, hogy mégsem finanszírozzák a jogosítványt.

2018. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
kár neked javaslatot tenni,te csak picsogsz tovább.
2018. júl. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Már nem találtam munkát, netto 300 ezer ft fizetésért :D
2018. júl. 25. 09:18
 55/57 A kérdező kommentje:

Na mi van ilyenkor már nem ir senki semmit?

Xaak ha nem dolgozok lehurrogni,hogy miért nem tudok nunkét találni. Na ennyit a Magyar társadalomrol, kötözködni, szidni, negtaiv dolgokat mondani, a másikra tudnak de pozitiv dolgokat nem.

2018. júl. 27. 07:49
 56/57 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hol kaptál te nulla tapasztalattal 300-ért munkát...
2018. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Sehol, sehova sem vesznek fel.
2018. júl. 29. 13:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!