Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy kifizessék?

Mit csináljak hogy kifizessék?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam b jogsira, de szuleim nem fizetik ki, én b jogsi nélkul nem tudok dolgozni,áruterito lennék 3,5 tonnás kocsin, de jogsi nélkul értelemszeruen nem vezethetek.

A jogsi mindennel egyutt 200-215 ezerbe kerul,és minden fiatalabb vagy velem egykorunak akiket ismerek kifizették a szulei.

Ha megszakadok sem tudnék ennyi pénzt gyujteni,viszont jogsival már tudnék dolgozni netto 200 ezerért,és vissz is adnám a pénzt,de szuleim nem fizetik,én pedig munkanélkuli vagyok.

22/f


2018. júl. 19. 18:01
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk én mindenképpen befizetem a gyerekem ez nem is kérdés, nekem is kifizették a szüleim mikor 18 voltam és nagyon hálás vagyok érte. A jogsi az alap a 21.században.

Ettől függetlenül van csomó meló ahova nem kell jogsi.

2018. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

És mi a biztositék hogy most jogsi nélkul 0 tapasztalattal, rutin nélkul, végzettség nélkul, érettségivel,fel vesznek akárhová is dolgozni? Igazatok van, gyárbs igen,amit az ember 2 hét után nem bir, van a unix ott is folyamatosan cserélödnek az emberek, hetente, anyám torta csomagolo volt itt nálunk nem messze, 2 napig birta,

Amikor mondták ,16 ,orázni kell, netto 600ft/oráért, ugyanazokat az mozdulat sorokat végezni megállás nélkul.

És én miért nem látok fiatalokat ilyen helyeken?

És ennek ellenére velem egykoruaknak kocsija van már, nellette drága egyetemre járnak, luxus karora a karjukon,minden bizonnyal gyárban dolgoztak :D biztosan.xd

Egy fiatalt sem látok,velem egy korut ilyen helyeken.

2018. júl. 19. 19:26
 23/57 A kérdező kommentje:
Igen ,sokaknak a szulei kifizetik 18 éves korukra azt kapják ajándékba mondjuk ballagásra.és mire 22 évesek lesznek már rutin is lesz nekik, és mehetnek jo pénzért kamionozni
2018. júl. 19. 19:30
 24/57 anonim ***** válasza:
57%
Ismerősőm lányát most vették fel érettségivel infos papirral dolgozni ja és nem gyárba ha nem céghez irodába.. Jogsi nem kell,ja és ő még betegen( daganat) is akar dolgozni.. Kifogás kifogás hátán. Te nem akarsz dolgozni,gondolom otthon is levették ezt..
2018. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Nincs infos érettségim,sima gimibe jártam anno. Semmilyen szakmai tantárgyat nem adott.

Azért nem kellekk job helyekre sehova, ezért szeretnék áruteritö lenni,amihez elvárás a b jogsi, kezdök is mehetnrk elöször soför mellé,aztán meg egyedul csinálni.

És,15-ezret egy nap alatt meglehet vele keresni. Nincs kotottség, ,nincs fonok csak a munkát kell elvégezni

2018. júl. 19. 19:35
 26/57 anonim ***** válasza:
62%
Neki sincs infos sima érettségi és infos végzettség,de tök mindegy mert ugyis lesz kifogásod v kamu v egyszerüen luzer vagy és jogsival is az leszel ennyi.. A munkáltato meg meglát egy tipust és elkuldi mert látja h csak egyel töbnben lesznek de dolgozni nem akar az illető,meg ifdegileg kiakad a munkátol,irány a pszichologus és idegi alapon tessék magad leszázalékoltatni..
2018. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
88%
És mégis mi a túrót csináltál 18-tól 22 éves korodig, hogy most jutott eszedbe tanulni?
2018. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak gyárban cserélődnek az emberek hanem az elegáns irodaházakban is az íróasztal mögött....jellemzően a 30 év alattiak 2-3-4 hónap után belefáradnak....panaszkodnak a munkakörülményekre. Nos én lassan 50-hez közeledek és egyreszt jó a fizu, a mhely mindent megtesz hogy nekünk jó legyen és eddig még minden kérésem teljesült. Nem sok ilyen mhelyet tudok....a fizum mindig pontosan érkezik be vagyok jelentve rendesen és szabit is akkor és ugy veszek ki ahogy akarom. De vkinek ez se elég.
2018. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy nincs pénzük rá nekik se? Felnőtt vagy, vedd kézbe a dolgokat. Érdekes, amikor kb. 3-4 éve dolgoztam gyárban soron meg csomagoltam, akkor voltak fiatalok (20on pár évesek), ha ezt nem szeretnéd menj mekibe, árufeltöltőnek stb. A nem bírom csak kifogás. Most tanulsz és csinálhatsz utána mást is, fél-egy évet kibírsz bárhol és máris lesz pénzed jogsira.
2018. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
94%
Pfff.. az emberek jó része nem abban dolgozik amit szeretne. Felháborító,hogy Te itt rimankodsz mikor mások másodállásokban güriznek,hogy enni adjanak a gyereküknek,Te meg itt huszas éveid elején egészségesen sírsz mert dolgozni kéne. Másoknak fizetik.. mások meg az utcán élnek, éheznek meg fáznak. Ezek mind kifogások. Gyári munka derogál?édes kisfiam Nálad különb emberek,diplomások kénytelenek gyárban dolgozni! Én is dolgoztam gyárban és még szerettem is. Igen dolgozni kell.. nem tojást vakargatni. Pfú.... egyébként én 3 műszak és sok 12h-zás és hétvégi túlórák mellett tettem le a jogsit és háztartást is vezetek-ja és magamnak fizettem- a kocsimat is. Képzeld csak el : a gyári munkából. 24 évesen. Nő létemre.
2018. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!