Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy kifizessék?

Mit csináljak hogy kifizessék?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam b jogsira, de szuleim nem fizetik ki, én b jogsi nélkul nem tudok dolgozni,áruterito lennék 3,5 tonnás kocsin, de jogsi nélkul értelemszeruen nem vezethetek.

A jogsi mindennel egyutt 200-215 ezerbe kerul,és minden fiatalabb vagy velem egykorunak akiket ismerek kifizették a szulei.

Ha megszakadok sem tudnék ennyi pénzt gyujteni,viszont jogsival már tudnék dolgozni netto 200 ezerért,és vissz is adnám a pénzt,de szuleim nem fizetik,én pedig munkanélkuli vagyok.

22/f


2018. júl. 19. 18:01
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Hol lehet dolgozni jogsi nélkul abban segitsetek akkor,ahova felvesznek engem igy

Joforman mindenhova, ahol munkaido alatt nem kell vezetni.

Mas kap kocsit, lakast, Ajfont? Rinyalas helyett fogadd el, az elet nem fer, es nem is lesz soha. A szuleid huzasa sem szep, ha elore azt mondtak hogy fizetik.

Es csak hogy lass csodat, 17 evesen kezdtem dolgozni, jogsim meg 29 evesen lett. Szoval letezik jogsi nelkuli melo is.

Bonusz: ha nekem lenne cegem, akkor sincs az az isten hogy kezdo sofornek a kezere bizzak egy 3,5 tonnas kocsit.

2018. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy. 16 eves vagyok, es nagyon ugyesen ossze sikerült tornom a telefonomat, es nem vártam el a szuleimtol, hogy kifizessék Néken. Nulla vegzettseggel, 10. osztállyal, elmentem a Mekibe dolgozni, havi 150 ert, heti 5 napot, napi 8 oraba. Te nem birnad ki? Ket honap alatt boven meglenne, es meg baradna is penzed. En is tudtam volna kifogásokat keresni, de mivelhogy telefont akartam, ezert elmentem dolgozni, es majd megveszem a sajat penzembol. Nem valami bonyolult. 16/l
2018. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
*nekem
2018. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen picsogsz,hogy neked mid nincs ,de elmeni lusta vagy dolgozni,mehetsz,aldi,lidl,tesco,posta ,ide nem kell jogsi,és van felvétel ,szépen össze sporolod pénzt és elmész megcsinálod .
2018. júl. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen már nem volt pofám a szüleimet lehúzni. Ha most lusta vagy dolgozni, mi lesz veled 40 évesen?
2018. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
Légyszived akkor mondjatok helyeket ahová.fel is vesznek dolgozni,és nem csak igérgetnek,megyek gyárba is. De onnan sem kaptam jelzést visszs
2018. júl. 20. 12:49
 37/57 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam 2 hetet gyárbsn :D


Embertelen ami ott volt, kakilni sem engedtek ki, hugyozni sem, felmondtam akkor, mert 4-muszakozni kellett volna havi 140 ezerért.de 8-10 !orában, jon az anyag becsomagolni,megállás nélkul, nem birtam , vagyis sz idegeim nem birják a monoton munkákat



Elobb ezen probalj valtoztatni. Rakd rendbe az idegeid. Vegzettseg es tapasztalat nelkul nem nagyon pattognek.

Szoval igen, gyarak, muhelyek, esetleg vendeglatas.

Bonusz tipp: menj rendornek, talan ingyen keszen kotelezoen megkapod a jogsit. Katona kollegaim ingyen kaptak C jogsit, akik soforkent dolgoznak, nehanyan meg nehezgepre kaptak jogsit ingyen, amit az egesz unioban elfogadnak.

2018. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Kifogás........

Uncsi..........

Irány a pszichologus százalék le rokkantság az idegre,sokan csinálják,munkahelyre inkább ne menj ha ideggyenge vagy..

2018. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, itt a nyár, elmész építkezésre melózni, 2 hónap alatt megvan a jogsi ára, meg még közben költhetsz is magadra belőle.
2018. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
75%
kérdező le írtam POSTÁRA felvesznek kocsi nélkül is ,éretségivel is ,vagy anélkül is ,sőt tescoba is csak kell csinálni egy önéletrajzot és elküldeni,elvinni ,nem picsogni cselekedni.
2018. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!