Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak szerintem szánalmas...

Ez csak szerintem szánalmas dolog?

Figyelt kérdés

Bent ültem a szobámban és ki kellett mennem wc-re.A wc pedig a szüleim szobája mellett van és a szüleim szobája nincs teljesen kész, tehát fölülről hiányzik a fal (ajtó föltötti részre gondoltam).

Hallották hogy elmentem wc-re én meg hallottam hogy nagyon mocorognak, azt hittem, hogy anyának van valami baja, mert ő fájlalta a derekát nagyon.

Aztán pont mesélni akartam valamit (elég rövidet és beakartam menni /nem gondoltam semmit először/)

Majd be volt zárva az ajtó és anya gyorsan lerázott.

Azzal nem tiszteltek meg, hogy legalább addig nem csinálják amíg én ott vagyok mellettük és hallom amit csinálnak.

Ez csak szerintem gáz és egyszerre szánalmas?

16/L


2018. aug. 13. 00:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Szeressék egymást, nem ezzel van gondom, de ne előttem szeretkezzenek ez az egyetlen dolog amit szeretném ha tiszteletben tartanának, de nem megy.


Basszus nem előtted csinálták. Igen, kényes, hisztis kislány vagy. Biztosan 16 vagy? Mert a levágott hiszti alapján 8nál többnek nem gondollak. Előre sajnálom a pasidat hogy ilyen prűd nője lesz.


Teljesen természetes, ha az emberek a SAJÁT SZOBÁJUKBAN, SAJÁT HÁZUKBAN, CSUKOTT AJTÓNÁL szeretkeznek.


Te voltál a bunkó, amiért este be akartál menni a szobájukba.

2018. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy igazat állítasz minden dologban. Szerintem amint megláttad a válaszokat, amik nem a szád íze szerint jöttek, ráfogtad, hogy kisebb korodban melletted is szeretkeztek. Ha ilyen gáz a helyzet otthon, vagy ilyesmi előfordult, te a lelki sérülések miatt nem tudnál ekkora pofával itt írogatni, mellesleg egy szar családi kapcsolatban, ahol undorodsz a szülőktől ezért és ezért, csak úgy este 10-kor nem nyitunk be sztorizgatni, ilyen csak akkor van ha normális, bizalmas a családi viszony. Szóval belebonyolódtál rendesen, sebaj, pár hét és suli.
2018. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Mi meg egy olyan lakást bérlünk, amiben egymásból nyílnak a szobák, és rendszerint szinkronszexelünk a lakótársammal, ha egyszerre alszanak ott a barátaink.

Ennyi erővel te se tiszteled meg őket, mert ha bekakilsz, akkor az ő szobájukba megy a szag, szóval lehetnél olyan jó fej, hogy visszatartod arra a pár napra/hétre, amíg el nem készül a fal :D

2018. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!